Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szegény emberek miért rosszind...

Szegény emberek miért rosszindulatúak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy akik körülöttem élnek és kicsit szegényebbek, szinte mind rosszindulatúak, kárörvendők. Nem minden szegényre értem, hanem főként azok, akik hitel miatt, meg meggondolatlanságból ilyenek. Sok gyerek,stb.
2017. jún. 10. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben van rosszindulat. Olyan nincs, hogy nincs. Még benned is, kedves kérdező, csak nem veszed észre. Másban könnyebb a szálkát megtalálni.
2017. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a gazdag nem rosszindulatú? Te nem ismersz elég gazdagot azt hiszem..

Amiről te beszélsz az egyfajta keserűség és irigység és a szokásos dögöljön meg a szomszéd tehene hozzáállás.

2017. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert fáj nekik hogy elbax*ák..
2017. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Mert másokat okolnak a maguk kudarcáért.
2017. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert irigyek.

Ha senmid sincs es ehezel, akkor azt is irigylik hogy mosolyogni tudsz.

2017. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Apám melós, sokszor kell házhoz menni. Általában a szegényebb családok kínálják mindenfélével, teljesen jó fejek. A gazdagok többségénél nemhogy ételt, sokszor még vizet is elfelejtenek felajánlani. A volt OKJ-s ismerőseim szegényebbek voltak, de nagyon normálisak. A mostani egyetemista csoporttársaim közül a gazdagok nagyon önzőek és rosszindulatúak.
2017. jún. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

" A gazdagok többségénél nemhogy ételt, sokszor még vizet is elfelejtenek felajánlani."


Miért várja el alapból? Nem jár neki.

2017. jún. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Nem várja el. Illik.
2017. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"#7: Nem várja el. Illik."


Nem illik, csak a faterod jó magyar szokásként elvárja, hogy mindent alá tegyenek.

2017. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Lehet, hogy felétek nem illik, de felénk igen. Ha nem illene, akkor miért kapná meg máshol teljesen normálisan?

Nem tudom, hogy mióta számat "folyton alátevésnek" az, hogy valakit megkínálnak nyáron, meló közben egy pohár vízzel egy napos melónál. Apám ráadásul nem is lenézően mondta ezt, egyszerűen tényként megállapította.

2017. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!