Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert ilyen rosszindulatuak...

Miert ilyen rosszindulatuak az emberek?

Figyelt kérdés
A par tobb eve egyutt van a ferfi mar eljegyezte a not. A ferfi nem magyar szarmazasu hanem del-amerikabol szarmazik. Jelenleg Magyarorszagon elnek. Vannak ismerosok akik megjegyzest tesznek a pasira azert mert latszodik rajta hogy kulfoldi. A no mar osszeveszett par emberrel emiatt. Ti hogy dolgoznatok fel ha valaki eloiteletesen beszelne a parodrol?
2014. okt. 26. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a párom mellé állnék. Ez egy olyan dolog, hogy ki hogy néz ki, amiért utálni bárkit is eléggé unintelligens.
2014. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az nem igazi barát, aki bántja a párodat.

Idegenek véleményével pedig nem foglalkoznék.

Szerintem általában az emberek féltékenyek és irigyek más boldogságára. Nyilván azért, mert ők nem boldogok és elégedetlenek az életükkel.

Saját tapasztalat szerint azok szeretnek a legtöbbet áskálódni meg beleszólni más életébe és oktalanul bántani, akiknél a legtöbb gond van a saját életükben, családjukban. Persze ahhoz nincs merszük, kitartásuk, hogy megoldják a saját problémáikat, egyszerűbb másokat piszkálni, ez egyfajta levezetése a saját frusztrációjuknak.

2014. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szöndvics..

Am hülyék az emberek ne tőrődj velük

2014. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindig ilyen az emberek és így is lesz.ne adj mások véleményére.én annál jobban húznám az agyukat ha látom hogy vmi nem tetszik nekik.
2014. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A jo baratok es a csalad,rokonok szeretik csak munkatarsak,tavolabbi ismerosok ilyen eloiteletesek. Amugy rendes ember akik igy beszelnek rola nem is ismerik.
2014. okt. 26. 21:16
 6/7 anonim válasza:
Eleg prolik azok a baratok/ismerosok. Nyilvan a parom melle allnek.
2014. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es, nekem is elég vacak az életem, mégsem zavar más boldogsága.

Inkább az zavar - és erre gondolhatják sokan, hogy irigy vagyok - ha valaki a világba akarja kürtölni, mennyire boldog, illetve lenéz amiatt, ahogy én élek, és megvet. Na ez az, ami már zavar.

2014. okt. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!