Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy rákos...

Ha kiderülne, hogy rákos vagy, kinek mondanád el?

Figyelt kérdés
Hogy kezelnéd, elmondanád a barátaidnak? Mikor mondanád el? Hogyan?

2019. dec. 2. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Legjobb barátomnak mondanám el,már csak azért is,hogy megbeszéljük bevállaljam-e a kemót vagy inkább mással próbálkozzak.Anyámat ilyennel nem idegesíteném,csak ha már nagyon látszana rajtam valami.
2019. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

A férjemnek.

Magamat ismerve borzasztó rosszul viselném,idővel biztosan elmondanám a barátaimnak is,hogy hogyan?így:rákos vagyok

2019. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
A barátaimnak nem mondanám el, igazából szerintem senkinek sem. Úgy szeretném élni az életem mint addig, és megváltozna a rólam alkotott kép, a hozzá állása másoknak hozzám. Hogy mondjam? Hülyeség de nem szánalomban szeretnék élni, hanem abban a valóságban ami előtte volt. Leveleket írnék ha úgy alakulna nem élem túl akkor még kapják akik fontosak. De sok időt töltenék a szeretteimmel, új dolgokat próbálnék ki, és meg próbálnám minél több célomat meg valósítani :3
2019. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Szülők, testvér. Más nincs.
2019. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
86%
Szülőknek szerintem elsőként.Remélem jól vagy kerdező és ez nem aktuális nálatok.
2019. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
senkinek sem
2019. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem senkinek
2019. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Senkinek, és valószínűleg lelépnék, új életet kezdenék valahol máshol. Nem akarnám a családom terhelni, nem akarnám, hogy aggódjanak miattam.
2019. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem kívánom, hogy ilyen helyzetbe kerüljetek. De erre előre nem lehet válaszolni. A helyzet hozza. Sajnos, tudom.
2019. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Maximum szűk családomnak, senki másnak semmi köze hozzá. A mai világban amúgy sem érdekelne senkit, maximum gúnyt űznének belőle, annak aki ilyen helyzetbe kerül meg épp van elég baja anélkül is.
2019. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!