Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy rákos...

Ha kiderülne, hogy rákos vagy, kinek mondanád el?

Figyelt kérdés
Hogy kezelnéd, elmondanád a barátaidnak? Mikor mondanád el? Hogyan?

2019. dec. 2. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak és a két közeli barátomnak biztosan. Viszonylag hamar. Próbálnám elviccelni a dolgot, ahogy magamat ismerem.
2019. dec. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg senkinek.

Utánajárnék gyorsan, hogy milyenek a gyógyulási esélyek és milyen áron, aztán döntenék, hogyan tovább

2019. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ milyen stádiumú. Ha korai, akkor elmennék a legjobb orvoshoz, ha áttétes, előrehaladott, nem várnám meg a végét, öngyilkos lennék.
2019. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én az egyik gyermekkori barátomnak (ő lány ) mondtam el,de akkor nehezen birkóztam meg vele,s akkor már komoly alvási problemáim is voltak,így egy pszhiáter-neurológushoz is fordultunk. A család fokozatosan tudta meg,előbb bátyám,majd a szüleim. Nagymamám nem tudja,ő 87 éves,összeroppana.
2019. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el senkinek. Csak rám tartozik, hogy milyen betegségeim vannak.
2021. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!