Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 2019-es X Faktorbol nektek...

Dávid 777 kérdése:

A 2019-es X Faktorbol nektek ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Nekem Manuel mindig rá szavazok💚⚡🔥



17/F


2019. dec. 3. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
Loca Pantera :D
2019. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Andor <3

Mármint ő a kedvencem, és igazából szerintem is vagy ő, vagy Patrik fog kiesni legközelebb, de attól még szurkolok neki :P

2019. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fő kedvencem Aletta volt, - attól függetlenül, hogy az első adásban kiejtették - azóta Patriknak és Andornak szurkolok.


Az az előítéletes gyűlölködés, viszont nagyon irritál, amit az úgynevezett rajongók csinálnak. Tibire ugranak a rasszisták, Patrikra és Andorra ugranak a homofóbok. Manuelre meg a faszentek.


Tibit a magam részéről nem kedvelem, szerintem nagyon el van szállva magától, - mindenki, aki szereti, azzal jön, hogy milyen kis alázatos, erre már a válogatóra úgy ment be, hogy olyanokat mondott magáról, hogy ő a király - és elég buta is szegény. A hangjáért se rajongok túlzottan, viszont amikor egyszerre énekelt Kökénnyel, az jó volt. De az, ami ellenszenves benne, nem a származásának a függvénye, rengeteg az okos roma és rengeteg az ostoba nem roma. Se a személyiségét, se az értelmi képességeit, se az énekbeli képességeit nem határozza meg, hogy milyen etnikumhoz tartozik. Aki ennek az ellenkezőjét gondolja, az egyszerűen rasszista.


Andort csak úgy szoktam hívni, amikor szóba kerül, hogy "a kis mély lélek". Ugyanannyi idős, mint Tibi, mégis sokkal érettebb és intelligensebb. Érzékeny, érzelmes, mondhatni ő a sztereotipikus művészlélek megelevenedése; amit általában nem szoktam kedvelni, de szerintem abszolút szerethető a srác.

Hasonló karakter Patrik is; érzékeny, kedves, tele van alázattal és megfelelni akarással, belé szorult bőven küzdőszellem is azután, hogy a korábbi évadban megélt veresége után így felállt, és eddig eljutott. A legutóbbi adásban szerintem ő énekelte mind a kétszer a legnagyobbat.

A vélt vagy valós nemi érdeklődésük miatti kirekesztésüket hasonlóan gyűlölöm, mint a Tibi elleni rasszizmust. Az egyikük tény, hogy nem is meleg, a másikukról pedig nem lett megerősítve. De, ha azok is lennének, akkor mi van? Miért tartunk még ott a 21. században, hogy a roma és a meleg szavak alázó célzatú, sértő szavak, miközben mindkettő vele született dolog egy emberrel, amin nem tud változtatni, és nem is kell? Nem határozza meg a jellemüket fikarcnyit se. Azt, hogy mennyire tudnak énekelni, meg pláne nem.


Manuelnek nem szeretem a hangját, nekem túl magas frekvencián van. Kicsit ő is öntelt, ahogy előadja magát, de nem lő túlságosan túl a célon, még jól is áll neki. A felé tanúsított közönségmentalitást se szeretem. Nem feddhetetlen, csinált hülyeségeket, keveredett rossz társaságba, de megvolt az oka. Nem tudom, hogy pontosan mit csinált vele az apja, mert a válogatóban csak célzott rá, de a zűrös ügyei trauma-reakciók voltak, pofonegyszerű felfedezni a pszichológiai párhuzamot. Úgyhogy mindattól függetlenül, hogy nem a kedvencem, nagy dolognak tartom, hogy onnan, elért idáig, hogy maga mögött hagyta a korábbi dolgait, és így összeszedte magát.


Az alapkérdésre válaszoláson túl sok kitérőt beiktattam, de már nagyon besokalltam, hogy totálisan inkorrekt módon gyalázzák mindnyájukat.


18L

2019. dec. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

15

Mondjuk csak nekem tűnik fel,hogy evről évre csak hátrányos helyzetűek jutnak tovább? Homik, cigók, csórók akiket sajnálni kell... szerintem van sok fehér,hetero tehetség is,de valahogy azokat nem futtatják.. mert nem menő..

Amúgy semmi bajom a melegekkel ne értsd félre, a cigókkal már inkább van bajom,szabolcsi faluban lakom,kérlek nézd el ezt nekem. De a lényeg az,hogy ebben az országban fehér hetero tehetség nem viszi semmire..

2019. dec. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Andornak van a legkülönlegesebb hangja. Nem mellesleg a három finalista közül neki van egyedül megjelenése, stílusa. Szerintem ez sem utolsó szempont. Sajnos Tibi fog nyerni, pedig szerencsétlen kölyök ezeken a tipikus csőcselék számokon kívül egy angol számot sem tudna elénekelni. Mert egyrészt meg se tudná tanulna, másrészt angolul se tud.
2019. dec. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem se különösebben probléma Tibike származása, viszont süt a szeméből az idiotizmus és soha nem érti miről van szó. Szerintem azt a számot se nagyon értette, amit Alex adott neki, mert végig mosolygott közbe meg a végén is. Olyan agyatlannak tűnik nekem.
2019. dec. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

szerintem Patrik nyerjen. De mindegyik nagyon jó. Bár nagyot néztem, hogy a nézők kidobták Manuelt, szerintem túlságosan istenítették, ami engem idegesített, mert persze, tök jó, hogy honnan hova jutott, meg minden, de azért ott volt benne az álszentség. Andor is tök jó, érzékeny, alázatos, de benne is ott a tipikus tini nagyképűség, ami engem zavar, bár lehet ez természetes. Tibinek iszonyat jó hangja van, minden alkalommal beleborzongok, de ahogy már írta vki, sajnos csak egy műfajt tud ilyen jól, se angol, se más dal nem ütne nála ekkorákat. De lehet, ha belejönne tudna jó dalokat írni, még fiatal, tapasztalatlan, nem ássuk el.

Szóval nálam a sorrend az kb: Patrik az első és Andor meg Tibi második:D

2019. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!