Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A 2017-es X faktorból ki a...

A 2017-es X faktorból ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Kategóriánként ki a kedvencetek? Nekem a lányok közül Betti, fiúktól Roland, Zenekarokból a London Kids, a 25+-osokból pedig Dani a kedvencem<3 Főleg Dani, mert miatta kezdtem el nézni ezt a műsort.

2017. okt. 21. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Én már tavalyi szériánál eldöntöttem hogy nem nézem, mert már az elég gyenge volt. Az ideiből csak pár részt néztem élőből a múlthetit csak kíváncsiságból de inkább csak belenéztem, tegnapit meg csak este 10 óráig néztem ameddig nem jött meg a műszakváltás, igazából azt kell mondjam unalmas az egész műsor úgy ahogyan van! A mentorok munkája egy kalap sz@rt nem ér... Én teljesen új mentorokat idősebbeket, de olyanokat vettem volna be akik legalább tudnak is valamit, van tapasztalatuk, nem az a pár év, hanem jó 10-20 év minimum, és vettek már részt hasonló feladatokban. Az első 3 széria az ami jó volt az X-faktor részéről, amik utána voltak még csak-csak elmentek, de a tavalyi, meg a mostani.

Amikor kihagytak egy évet és a Hungary's got talent ment vagy micsoda annak a műsornak a címe, na az még jó volt, mert vegyesen voltak mindenféle tehetségek, semmi erőltetés, tényleg újdonság volt, voltak jó tehetségek, látványos produkciók is, voltak viccesek amik csak poén kedvéért kerültek bele, ez még belefért részemről. Én személy szerint 2-3 évig nem is adnám le az X-faktort, helyette vagy visszahoznám a Talent műsort vagy más jellegű hasonló műsort adnék le ami újdonság lehet az embereknek.

2017. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nem vagyok oda ezektől a "tehetségkutatóktól", de Betti, és Serena eléggé át jön
2017. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Serena. Neki kellene megnyerni
2017. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lányok közül senki, fiúk közül Norbi volt, zenekarokból Ricco és Claudia, 25+-ból senki.


Most, hogy szegény Norbi kiesett, csak Riccoéknak szurkolok. Norbi is csak azért volt a kedvencem, mert komolyan mondom, nekem bejött, cuki srác. De a hangja pedig különleges, nem értem miért bántják annyian. Én örültem, hogy hallhatok ilyet, mert csak régi hangfelvétel van az utolsó kasztrált énekesről, és őt is érdekes volt hallgatni.

Igen, régen direkt kasztrálták a kisfiúkat, hogy ilyen hangjuk legyen, mint Norbinak, és énekeltek.

2017. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 csukika888 ***** válasza:
Mért ilyen fontos ez amúgy Berznay Dani
2017. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem annyira fontos, csak engem érdekel :D
2017. okt. 26. 16:39
 7/14 csukika888 ***** válasza:
De már az egész X faktor az sajnos
2017. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 csukika888 ***** válasza:
Szar és kész csak nincs jobb dolgom és azért nézek bele
2017. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen rémes zsűri még nem volt, ennél csak a visitó tini szavazók rosszabbak.
2017. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 csukika888 ***** válasza:
Kell az a pénz
2017. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!