Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked lesz majd mit mesélned...

Neked lesz majd mit mesélned az unokáidnak?

Figyelt kérdés
Kiskoromban óránkon át tudtam hallgatni mamámat, ahogy a fiatal koráról mesél és hogy hogyan találkozott a papámmal, majd a férjével. (A papámmal alig ismerték egymást) Hihetetlen élete volt pedig csak nagy ritkán hagyta el a Debrecen táblát (Pesten is 18 évesen járt először). Ahogy nagyobb lettem már olyan dolgokat is elmesélt őszintén, amit szerintem más még magában sem mer beismerni, és én imádtam, hogy ilyen szókimondó. Ma belegondoltam, hogy nekem nem nagyon lesz mit mesélnem eddig úgy néz ki. Egy betegség miatt 11 évesen magántanuló lettem, alig voltak barátaim. Nem volt ballagásom, szalagtűzőm, bankettem és még bulizni is csak párszor mentem, az sem volt nagy szám. Azt hiszem életem első 20 évjéről nem sok mindent tudnék mesélni max, hogy hány száz sorozatot láttam. Ti miről tudnátok mesélni?
2019. dec. 3. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lesznek unokáim. Barátnőm se lesz.
2019. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lenne, de nem úgy fest a jövőm, hogy nagyon gyerekeim, unokáim lennének majd.
2019. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz már régen tönkrették az egész életemet és amúgy sem akartam soha gyereket.
2019. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem, életem nagy részét gép előtt ülve töltöttem. Amikor tanultam akkor azért, most pedig munka és hobbi miatt. Nagyszüleim viszont olyan dolgokat meséltek amit én nem élnék át. Egyik nagymamám egy olyan faluból menekült el a 2. világháború alatt amit másnap teljesen kiirtottak a szerbek miután a magyar hatóságok is elmenekültek a szovjetek elől. Egyik nagypapám lakóhelye románokhoz került, a vonatot amin elhagyták ahol élt géppuskával lőtték és emiatt lebukva kellett egy darabon utazniuk. Tulajdonképpen kisebb csoda hogy én létezem.
2019. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én apám katonás sztoriait szeretem meg még amikor éltek a nagyszüleim, ők sokat meséltek a régi időkről. Szerintem a mi unokáink már olyan világban fognak élni amihez képest a mi fiatalkorunk is érdekes lesz nekik. Az első 20 évem nekem se volt emítésre méltó, azért van pár vicces sztori, meg az én gyerekkorom olyan indul a bakterházas rosszalkodós volt. De azóta körbetekertem egész európát biciklivel, voltam nyaralni is szép helyeken, meg sok családdal kapcsolatos sztorim is lenne. Sose késő elkezdeni élni. Tervezz el valamit ami igazán nagy dolog neked és ne add fel.
2019. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát szerettem volna mesélni egyszer,de ez az öröm nem lesz meg nekem ☺️ .Igaz fiatal vagyok még,de az élet nagyot tud csípni( hála egy betegségnek vagy kórnak,még magam sem tudom minek nevezem ). Egyébként tudnék mesélni pl:milyen jó terepen motorozni,olvasni,milyen remek érzés másokon segíteni vagy az életét megmenteni másnak,megbecsülni minden apró dolgot,az apró csíny tevéseimet
2019. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel még gyerekem sem lesz, nemhogy unokám. Lehet még a társamat sem találom meg soha, akivel a hátralévő évtizedeket boldogan leélhetném, gyereket meg egyszerűen nem akarok, nem lennék alkalmas rá.
2019. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Háborús dolgokról amiről meséltek nekem,aztán talán a szánkózásról is.



Hamar elküldtem az előbb.Egyébkén 24 éves létemre tudnék mesélni,de ugye nem fogok tudni kinek mesélni erről ☺️ Esetleg ha könyvet írok és valaki elolvassa.

2019. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus! Egy gyerek 52 tonna co2-t bocsájt ki, unoka akkor még ezt meg is duplázná. Csak akkor csinálok gyereket ha néger srác lesz az apja vagy roma vagy arab.
2019. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már most lenne elég sok klassz sztorim (utazások, mindenféle {nem szexuális jellegű!} kaland). Ennél már csak több lesz.


Meg hát, imádok történeteket írni, szóval a fikció terén is lenne mit hallgatniuk.


18/L

2019. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!