Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked lesz majd mit mesélned...

Neked lesz majd mit mesélned az unokáidnak?

Figyelt kérdés
Kiskoromban óránkon át tudtam hallgatni mamámat, ahogy a fiatal koráról mesél és hogy hogyan találkozott a papámmal, majd a férjével. (A papámmal alig ismerték egymást) Hihetetlen élete volt pedig csak nagy ritkán hagyta el a Debrecen táblát (Pesten is 18 évesen járt először). Ahogy nagyobb lettem már olyan dolgokat is elmesélt őszintén, amit szerintem más még magában sem mer beismerni, és én imádtam, hogy ilyen szókimondó. Ma belegondoltam, hogy nekem nem nagyon lesz mit mesélnem eddig úgy néz ki. Egy betegség miatt 11 évesen magántanuló lettem, alig voltak barátaim. Nem volt ballagásom, szalagtűzőm, bankettem és még bulizni is csak párszor mentem, az sem volt nagy szám. Azt hiszem életem első 20 évjéről nem sok mindent tudnék mesélni max, hogy hány száz sorozatot láttam. Ti miről tudnátok mesélni?
2019. dec. 3. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha lesznek akkor nem, nem igazán.
2019. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem lesznek unokáim sajnos. Még gyerekem se...
2019. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!