Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki szingli és nincs gyereke,...

Aki szingli és nincs gyereke, nem érzi egyedul magát?

Figyelt kérdés

30plusz kategoriara gondolok.

Nem szeretnék gyereket, viszont barataim sincsenek es kb senkim nincs.

Félek hogy ha nem lesz gyerekem egyedul fogom érezni magam ha párom sem lesz nemesz kirol gondoskodni nagyon rossz lesz.

De nem erzem ugy hogy gyereket szeretnék valaha is.

Ti hogy vagytok ezzel?


2019. dec. 3. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Vannak szüleim, van testvérem, vannak barátaim, van munkám és vannak kollégáim, szóval nem, nem igazán.
2019. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Én nem érzem ezt a gondoskodás vágyat, nekem ez teher.
2019. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, mennyire szigorúan érted a 30 pluszt. Az életmódom már olyan (plusz öregnek is érzem magam), DE lélektanilag mégis sokminden más érzés lehet még nekem 27 évesen, ezért lehet, nem nekem van címezve a kérdés. :D


Ma is rengeteget dolgoztam, kicsit sportoltam is, minimálisat tanultam.

Van 2 sulim, munkám, barátaim (akik lassan meg se ismernek), nem érzem magam egyedül, időm sincs rá.



Gyereket nem is akarok, párkapcsolatot csak akkor, ha majd egyenesbe jövök.

2019. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
De, de én egyedül szeretek lenni.
2019. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Néha vágyom a párkapcsolatra, gyerekre, de egyedül is elvagyok. 35/N
2019. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De.
2019. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
😭😭😭😭😭
2019. dec. 4. 00:15
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
De, csak félek nem lennék jó apa. Meg a genetikám is elég pocsék, és nagyon kitolnék szegény gyerekkel, ha úgymond "rám ütne".
2019. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

37 F vagyok, eszem ágában sincs gyerekre gondolni ebbe a mai magyar társadalomba...

Az egyedüllétet már 37. éve megszoktam, de sokszor érzem, hogy jó lenne valaki mellettem, ugyanakkor tuti, hogy átkozná azt a napot, amikor jobban megismerne...

2019. dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MolotovPunk ***** válasza:

Nem,nem akarok gyereket.30+ után sem.Nincs meg hozzá az életszínvonal.Barátnőm volt több is,de előbb utóbb mindnek szakítás lett a vége.Barátaim szerencsére vannak,emellett pedig sokat is dolgozok,hogy magamat eltudjam tartani.Sokszor nagyon jól elvagyok egyedül.El tudom magam foglalni.

32/F

2019. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!