Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek nincs családja, milyen...

Akinek nincs családja, milyen célért, célokért él?

Figyelt kérdés
Persze értelmes célokra gondolok.

2019. szept. 26. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Hogy legyen.
2019. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

szakmai sikerek, utazás, állatok, barátok......

a család csak 1 lehetőség, nem cél sokaknál

2019. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
2. jól leírta. Olyan is van, akinek az a célja, hogy mások számára (is) tegye jobb hellyé a világot.
2019. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Az egyik célom, hogy beutazzam a világ összes országát, néhányban pedig éljek is néhány évet. A másik célom eljutni arra a szintre a szakmámban, ahol tanácsadóként távmunkában dolgozhassak földrajzi kötöttségek nélkül. A harmadik célom egy nagy telek saját házzal egy szép kis szigeten, hegyekben és vízpartközelben, elszigetelten, de viszonylag közel valamilyen közepesebb méretű városhoz, arra az esetre, ha ki szeretnék mozdulni. A telken szeretnék legalább néhány fajta zöldséget, gyümölcsöt, különféle fűszereket termeszteni saját felhasználásra. Ezek a nehezebbek, de haladok velük. Vannak kisebb céljaim is, mint pl. még két hangszeren megtanulni és továbbra is zenélni azokon a hangszereken, amiken eddig is, vagy például megtanulni még 3 nyelven a mostaniak mellé. Közben ápolom a párkapcsolatom, a barátságaim, élményeket gyűjtök, élvezem a hétköznapokat, kipróbálok új dolgokat. Nem érdekel, ki tartja értelmesnek, nekem ezek okoznak örömet.
2019. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Pénz, az az isten.
2019. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Szakmai elismerés,vezetői karrier aztán tanácsadói sok utazgatással.

Utazgatás legszebb helyekre, bulizás, kiterjedt társasági élet párommal.

Prémium kocsi Audi S5 aztán majd Porsche Carrera 4S, szépen felújított nagy teraszos lakás szépen kialakítva.

Sportban is kisebb eredményeket felmutatni.


Nekem ezek,gyereket soha nem akartam csak hátráltatna minket.

2019. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Én vagyok az egyetlen aki nem érti az összefüggést az egyén céljai és a család között?


A célom hogy sikeres legyek, körbeutazhassam a világot akár többször is, élvezzem az életet.

A családomnak ehhez nem sok köze van.

2019. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
8 Szerintem a kérdező úgy értette, hogy akinek nem a házasság-gyerekek az életcélja, annak vajon mi van helyette, de javítsatok ki, ha tévedek.
2019. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
#9, Valószínűleg, de akkor az életünk legfőbb célja a reprodukció? :D
2019. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Sokaké igen..
2019. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!