Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hiányzik az otthonom, mit tegyek?

Hiányzik az otthonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok és külföldön tanulok egy évet. 3 hónapja vagyok itt, de nagyon elkezdtek hiányozni a családtagjaim. Már 3 hete ezzel szenvedek, és akármennyire próbálom elterelni a figyelmemet, nem megy.

Fogadócsaládnál lakom, nagyon aranyosak!! Szóval nem is vagyok egyedül, barátaim is vannak.

De mindeközben rettentően hiányoznak az otthoniak.

Mit tehetnék hogy ez elmúljon?

Köszönöm előre is a segítségeteket!!


2019. dec. 4. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne gondolj haza sokat haza.Egy évet csak ki birsz,fel a fejjel.
2019. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Gyere haza!


Nem való neked az élet és a világ.

2019. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ugye jön a karácsony, most azért lehet, még nehezebb lesz kicsit. Szerintem (sokan mondják így), második félév már simán elrepül. Júniusban meg már sajnálni is fogod, hogy vége.
2019. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Két napja írtad ki pont ezt a kérdést!

Most mit vársz?

Két lehetőséged van:

1. örülsz, mint majom a farkának, hogy van egy ilyen klassz lehetőséged és kihasználod

2. nyavalyogsz, és akkor olyan, mint ha kinn se lennél, csak elcs*szel egy csomó időt, energiát és pénzt.

Próbálj már meg éretten gondolkozni!


(Igen, írhattam volna egy "pátyolgatós" hozzászólást is, de az nem válna hasznodra.)

2019. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Azért akik itt osztják a fejét a Kérdezőnek: Lássuk be, hogy így karácsonyhoz közeledve tényleg nehezebb neki.
2019. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Videochateljetek, chateljetek, telefonljatok.


Nem fog elmúlni, de segít.

2019. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5:

Akkor használjon legalább Skype-ot, mert a siránkozással sem lesz jobb.

2019. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Èn 18 évesen mentem USA-ba ki. Februárban mentem és Februárig voltam. Haza karácsonyra sem mehettem.


Aztán voltam Angliába is, onnan pl haza mentem karácsonykor az úgy sokkal könnyebb volt.


3 hónap pont az az idöszak amikor a honvágy iszonyatosan megnö. Még fiatal is vagy, igazából a fészekböl sem repültél ki.


Ha tudsz menyj haza karácsonyra. Honvágyad mindig is lesz, ha europában vagy 2-3 havonta repülj haza, látogassanak meg téged ott a családod.

2019. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ!

Az a baj, hogy sajnos nem mehetek haza... meg engem se látogathatnak meg :/

2019. dec. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!