Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hiányzik a régi anyukám!?

Hiányzik a régi anyukám!?

Figyelt kérdés
Mióta szüleim elváltak anyukámnak új párja lett és őt jobban szereti nállam.Többet foglalkozik vele,engem meg szid folyton anyukám.Semmilyen szeretetet nem mutat felém.Lett egy öcsikém akit imádok de rossz nézni hogy anyukám le se szar es folyton puszilgatja hozzábújik.Alig főz.Ha mondom neki hogy főz a hetvegen akkor azt mondja mennyi stressz van korulottuk stb. De ha neveloapam ker valamit akkor azonnal pattan.Hiányzik a régi anyukám.Valami tanácsot tudnátok adni ?
2018. dec. 26. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Idézd fel benne a régi emlékeket, hogy milyen jóba voltatok, mennyi mindenen keresztül mentetek együtt. Ha van lelke, biztosan hatni fog rá. Sok szerencsét! :)
2018. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%

Először beszéld meg vele. Ha semmi, akkor tegyél róla, hogy büszke legyen rád.

De nem szabad a ló túloldalára esni. Ha nincs eredmény, akkor el kell engedni az ügyet, a megfelelési kényszer később csak gondokat fog okozni neked az életben.

2018. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
És mi van anyukáddal (vér szerinti)? Nem tudsz hozzá költözni?
2018. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az utolsó válaszolónak újra el kell olvasnia a kérdést :D
2018. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
7%

Olyan értelemben jól írja a ma 18:13-kor válaszoló, hogy egyes emberek új élmények, új élethelyzet vagy például új társ hatására tényleg elveszítik régi énjüket.

Amikor anyámnál ilyet tapasztalatam, azt csináltam amit az első válaszoló írt. Például támadt egy olyan ötletem hogy bevittem neki egyik szürke macskát és mellette simogattam az ágyon. Erre elérzékenyült és elkezdte a sírást, mert felidéződtek benne azok az emlékek amikor kisgyerekként ugyanúgy és ugyanott együtt simogattunk egy szintén szürke macskát.

2018. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Féltékeny vagy a kisöcsédre és a nevelőapádra. Ennyi. Ha ide tudsz írogatni, akkor elég nagy lehetsz, foglalkozz magaddal meg a barátaiddal.
2018. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#7 es válaszoló nem vagyok rájuk féltékeny,örülök hogy velük foglalkozik csak szeretném hogy velem is foglalkozzon.Többieknek meg köszönöm a választ.:)
2018. dec. 26. 19:30
 8/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele beszélni de azért is csak leszidott
2018. dec. 26. 19:31
 9/17 A kérdező kommentje:
De ha felidézném neki pl hogy amikor apukámtól elköltöztünk és anya meg én voltunk csak a lakásban és nem volt mikró ezért a sütőben csinált nekem kakaót.Azért is tuti leszidna mert a sütőt használom
2018. dec. 26. 19:33
 10/17 A kérdező kommentje:
És nem nagyon emlékszem úgy nagyon amit együtt csináltunk volna.
2018. dec. 26. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!