Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon csúnya vagyok.

Mit tegyek? Nagyon csúnya vagyok.

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya vagyok. Emiatt nincs önbizalmam, nem járok társaságba, nincsenek barátaim. Zárkózott, visszahúzódó vagyok, egyszerűen nem tudok beszélgetni másokkal, sokszor nem tudom, hogy mit mondjak. Az idén érettségiztem, de nem sikerült valami fényesen (2-4, ezért nem vettek fel egyetemre. Biztos van az életnek olyan területe, ahol jó vagyok, de még nem sikerült megtalálnom.

A szüleim elég szegények, ezért nem tudnak a végtelenségig eltartani.


Mihez kezdjek az életemmel? Mit csináljak?


F/20



2019. dec. 7. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Senkit sem érdekel, hogy csúnya vagy, csak téged.

Attól, hogy csúnya vagy, csak egy életed van. Ugyanannyit érsz mint bárki más. Ez a tény, hogy nem a legkellemesebb az arcberendezésed, nem kifogás semmire.

Keress munkát, tanulj és javítsd ki az eredményeidet. Tanuld, amit szeretnél.

2019. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csúnya vagy, csúnya vagy! Mihez képest? A Quasimodohoz képest vagy kihez, mihez képest?

Bár férfi vagy, de most segíthet, ha egy rövidke ideig átveszed azt a női pozitív gondolkodást, hogy keresd meg, melyik a legelőnyösebb belső, ill. külső tulajdonságod. A belsőt fejleszd, a külsőt hangsúlyozd ki, az előnytelent nyomd el (vizuálisan)! Sok nő mászkál az utcán, aki nem az Adoniszt keresi a párjában, hanem a lelki-, anyagi stabilitást, megbízhatóságot. A négy fal között pedig a ló kinyújtott középső lábát fogod megtalálni, - ismerkedj neten vagy / és járj emberek közé! Nem kell verejtékesen erőlködnöd, de azért tartsd észben, hogy az élet pillanatok alatt elsuhan az ember mellett! Ésszel, határozottan!

2019. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Próbálok változtatni ezen, de minden egyes alkalommal amikor tükörbe nézek utálom magam a kinézetem miatt, és amikor emberek között vagyok akkor is ez jut eszembe. A társaságban a zárkózottságom sem segít.

Mindenesetre megpróbálom megfogadni a tanácsaitokat, és változtatni valamin.

2019. dec. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!