Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez jó tulajdonság? És én...

Ez jó tulajdonság? És én miért ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok. A környezetemben, az osztálytársaimtól, a barátnőimtől és mindenkitől folyamatosan azt hallgattam az elmúlt pár évben, hogy ,,jaj, én olyan dagadt vagyok és csúnya".

Minden lány ismerősöm rendszeresen elmondja, talán naponta, hogy olyan csúnyának és hájasnak érzi magát.

Ezzel nem is lenne gond.

Az önbizalomhiány gyakori a fiatalok körében.

Csak pont az van, hogy én nem találkoztam még soha olyan korombeli lánnyal, aki nem nyafogott volna ilyenek miatt.

Nem azt mondom, hogy nincs ilyen, csak, hogy én nem találkoztam vele.

Mindenki azzal van elfoglalva, hogy milyen csúnya.

Na és itt vagyok én.

Nem vagyok nagyon szép, de tisztában vagyok az erényeimmel.

Tudom, hogy vékony vagyok, és szép a derekam meg a csípőm, fenekem és hogy nincsen rajtam felesleg.

Ezt nem nagyképűségből mondom.

Csak manapság nagyon ritka az olyan, mint én. Aki elfogadja magát úgy ahogy van. Én nem panaszkodom pattanások miatt, és nem mondom mindenkinek, hogy kövér vagyok. Nyilván én sem vagyok gyönyörű, de nem mondogatom mindenkinek, hogy hogy nézek ki.


Vannak olyanok, akik ezt nagyképűnek gondolják.

Pedig szerintem egyszerűen reálisan látom a dolgokat és nem képzelek be magamnak problémákat.


Ez jó tulajdonságom?

Zavar valakit az, ha folyton ezeket a szövegeket kell hallgatnia másoktól?

Egyéb vélemény?



2019. okt. 4. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Reálisan látni önmagad és a tulajdonságaid, jó dolog és hasznos, illetve egyértelműen szerencsés tulajdonság. A te szóhasználatoddal élve igen, "jó tulajdonság". Sajnos amiről az írsz az nem igen fog változni. Az emberek egy része sokat panaszkodik. Mivel ez nem változik, és téged zavar, neked lenne célszerű változni. Mégpedig olyan irányba, hogy függetleníted magad ezektől a panaszoktól. Ezt így lehet kezelni csak :) . És még egy jó hír. Ha idősebb leszel is ez vár rád, azzal a kölönbséggel, hogy másról(is) hallgathatod a panaszkodást.

sok sikert :)

2019. okt. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ezen nem kell parázni! Majd megöregszel és te is dagadt és csúnya leszel😂😂
2019. okt. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon jó tulajdonságod! Csak így tovább, mélyítsd tovább az önismereted és az önelfogadásod, sok problémát és drámát megspórol ez majd az életben neked. Az önbizalomhiány az élet minden területén egy romboló, káros dolog és nem szabadna rá büszkének lennie senkinek.
2019. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de engem pont az zavar ha valaki meséli magáról hogy jaj ő de szép stb, és ha foglalkozik a külsejével olyan módon hogy haspóló 2 liter smink egyéb ribis cuccok és mondja hogy ő milyen szép, az nekem inkább egy beképzelt tipikus p*a aki nekem sose kéne. Nekem olyan kell aki nem külsőre megy, aki kedves elfogadó velem, és HŰSÉGESEN szeret. Aki meg külsőségekre megy mint hogy jaj de szép a derekam stb az úgy is mutogatja magát általába, vagy túl szép minden fiu oda van érte stb, nekem olyan kell aki nem ugy éli az életét hogy ad magára meg minden instás kép, hanem természetes, takarja magát, és a belsője aranyos félénk szerű

18f

2019. okt. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Én sem insta p'csásan goldoltam. Nem szoktam mondani magamra hogy szép vagyok, egyszerüen nem hisztizek, hogy csúnya lennék.

Tizensok éves lány létemre soha nem sminkelek és nem járok haspólókba.

Ezzel a kérdéssel nem felvágni akartam hogy milyen roh@dt jól nézek én ki.

2019. okt. 10. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
4-es vagyok, figyelj drága, ha nekem arról mesélne valaki úgy ahogy ti a külsőről, hogy ő elfogadó kedves visszahúzódó félénk és hűséges párkapcsolatot szeretne, én még aznap oda mennék megölelném és később feleségül is venném :D Ameddig az ezerből 1-2 lány természetes és aranyos, addig a többi mind a külsőre megy, segg mellméret smink buli minél beképzeltebb p*a legyen... És engem ez zavar. Nem akartalak elítélni és ne haragudj ha sértőnek vetted, csak úgy általába a tipikus lányokat írom le akikkel sikerül chatelni és látni őket. Viszont valljuk be te is leírtad magadról és tisztába vagy vele, szóval gondolom te sem jönnél össze egy ilyennel mint én aki nem macsó nem valami modell alkat turkálós ruhákba... Azért ti egy kicsit beképzeltebbek vagytok annál hogy a tökéletes herceg alá adjatok, mert ott ugye már nem lehet szeretet ha valaki nem olyan szuper külsőre.. És ez az ami engem zavar.
2019. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb embert lelkibeteg/idegbeteg szülő neveli föl, akik akarva-akaratlanul módszeresen aláássák a gyerekeik önbizalmát. Örülj neki, hogy te szerencsés vagy, vélhetően jó környezetben nevelkedtél. Senki sem azért lesz pesszimista, mert olyan jó élete volt/van, még ha a felszínen annak is tűnik.

Egy rossz vagy közepesen rossz környezetből jövő embernek egy élet önismereti munkája is kevés lehet, hogy elégséges önbizalmat kaparjon össze.

2019. nov. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért te se vagy elszallva magadtol

Akkor meg mit savazod szegeny csajokat

Bit ch

2019. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!