Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok azokkal az...

Mit csináltok azokkal az ismerőseitekkel, akik 24 óra alatt 40-50 posztot raknak ki?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar ez? Szüneteltetem mindig, hogy ne lássam, mit rak ki, mert ezért tiltani nem akarom, hiszen kedvelem. Viszont van, hogy elfelejtkezek róla, ilyenkor felmegyek az oldalára megnézem, hátha kirakott valami értékelhetőt is, de iszonyú fárasztó mire végiggörgetek 2-3 napot, és csupa életbölcsesség, zene, idézet, meg hü.lyeségek.
2019. dec. 10. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
98%-ban kitöröltem őket az ismerőseim közül, a maradék 2%-ban csak letiltottam a láthatást.
2019. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Huuhhh feltételezve, hogy alszik az kb 3 poszt / óra, azaz 20 percenként posztol.


Ez olyan teljesítmény, hogy lazán mehetne nagy cégek marketing osztályán közösségi média platform kezelőnek.


Szóval a beajánlanám, hogy azt csinálja amihez ért és amit szeret. :O

2019. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ööö...leszarom. Ha a telón lógsz egyfeszt, akkor te se vagy jobb.
2019. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Kikövetem, egyébként meg nem szokott zavarni, csak ha nagyon telesz-rják a falat és emiatt nehéz megtalálni azokat a psoztokat, amik érdekelnek.
2019. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!