Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha olyan...

Ti mit csináltok ha olyan helyre mentek ahol kutya van és folyamatosan ugrál?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 15:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak az volt a célra vezető ha nyílt agressziót tanúsítottam de érzéssel ... Más megoldás nem használt nekem ..
2019. nov. 20. 15:44
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólok a gazdájának hogy zárja el.
2019. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Imádom a kutyákat, izgatottak ilyenkor, előbb-utóbb megnyugszanak. De ha a gazdája értelmes és figyel rá, akkor úgyis rászól.
2019. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz csatlakozom. Ha mindenképp mennem kell oda, akkor megkérem a gazdit, hogy zárja be a kutyát valahová, amíg ott vagyok.
2019. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek volt egy hatalmas kutyája ami imádott ugrálni. Mindig megkértem őt vagy az anyukáját hogy zárják be a hátsó kertbe vagy fogják meg amíg bemegyek a házba, nem is volt probléma belőle soha.
2019. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem megyek be ilyen emberekhez. Nem rajongok a kutyákért, se a macskákért.
2019. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez rendhagyó eset volt ... Ráadásul panel ez erkélyre kilehet volna zárni de nem történt meg akinél voltunk azt ucsinált mintha nem történt volna semmi... a kutyát nem lehetett leáltatni ugrál féltem hogy kiszakítja meg összekoszolja a ruhám kezem is összenyálazta ráadásúl nem is bentre való kutya hanem valami hiper aktív kutya és látszott hogy nem is foglalkoznak és azt csinál amit akkar de folyamatosan ugrált rám amig egy két nagyobban nem tudtam ráütni.. addig azt hitte játszok borzasztóvolt erre nem számítottam..
2019. nov. 20. 16:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Megsimogatnám.

Ha nagyon mászik és koszol, akkor megkérem a gazdit, hogy szóljon rá.

2019. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Blade Bone ***** válasza:

Rászólok, ha ez nem elég akkor még lábbal is jelzek neki, hogy nem kéne, plusz nem ülök le míg meg nem nyugszik. Ha érzi, hogy nem vagy rá vevő békén hagy.

Plusz mégegy dolog, mikor olyan ruhában vagyok mindig "meggyúrom" :D és ezután sosincs kedvük már velem játsszani. Néha sajátommal is szoktam ezt csinálni, ha nem hagy nyugtot :D de amúgy imádom a kutyusokat. <3

2019. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ujjaimat, kézfejemet engedném, hogy megszagolja, ettől általában elfogadóakká válnak.
2019. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!