Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elöfordult màr veletek olyan...

Elöfordult màr veletek olyan hogy zarva volt amit akartatok? Ez nektek katasztrofa?

Figyelt kérdés

A baratommal par honapja vagyunk csak együtt.

En àltalaban ugy intezek dolgokat ahogy idöm engedi, ha tudok, akkor elmegyek boltba könyvtarba postara, a telomat intezni stb, ha nem tudok akkor nem.


Ezt nem elözi meg semmifele szervezes, nem nezem meg a nyitvatartasokat, nem vezetgetek hataridönaplokat, ha pl valahol ebedszünet van okes akkor intezek mast, vasarolgatok.


Egyszer elkisert a baratom. Gondoltam addig beugrok a tb hez is ha van idöm. Zarva volt, ok, elolvastam mikor lesznek es lazàn mentem voöna tovabb, erre a kicsit amugy aluliskolazott baràtom elkezdett szànni meg sajnàlni, szinte dràmàt cainalt a helyzetböl, kezdtem alàzonk is érezni a szitut mintha egy utolso balfék szerencsétlennek nézne, es ezért sèrtö is volt.


És abszolut nem ment neki àt hogy en legyintek az egeszre , örülök annak amugy is hogy van idöm nem a suliban kell még lenni, vagy akàrhol, vagy sebaj akkor tudok mast intezni. Plane a TB mellett lakom barmikor be tudok szaladni ujra.


Totàlisan egymas mellett beszeltünk el. Abszolut nem fogta fel hogy nalam ennek nincs jelentösege, tovabbra is szànni valo balfékként kezelt.


Amugy szamtalan ilyen miatt kezdem nagyon ugy érezni hogy nem illünk össze.

Vagy màsok is dràmàznak ilyeneken?


2019. dec. 10. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Te magad le írtad a választ,amit Te is tudsz! Nem illetek össze! És tudod! Akkor mi a kérdés?
2019. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ott a kérdés. Ez màsnak ia katasztrofa lenne? Normàlis ezen dràmàzni?

Màs is szànja akkor is a pàrjàt, ha az nem kér belöle?

2019. dec. 10. 22:39
 3/5 anonim válasza:

Nálam ott ért véget a megértő szándék, mikor elkezdted pocskondiázni a barátod, hogy "kicsit amugy aluliskolazott baràtom" ..

Szegény srác egyszerűen csak sajnálta, hogy nem sikerült elintézned amit akartál. Erre Te ideböfögöd ezt a szöveget, hogy ismeretlenek erősítsenek meg abban, hogy nem Te vagy a hülye. Pedig de.

2019. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem pocskondiaztam. Ezek tények.

Es en mèrhetetlen szanalmat es lenezest kaptam töle.

Mintha egy utolso pancser lennék.mert nem kepes realisan megitelni egy egyszerü szitut.

2019. dec. 30. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:
xdddd
2020. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!