Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de amikor valakinek ikrei születnek, akkor vajon előfordult már, hogy összecserélték őket? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy valakinek ikrei születnek, az első aki kibújik azt elnevezik mondjuk Petinek, a másikat Janinak és később összekeverik, hogy melyik volt a Peti és melyik a Jani majd úgy élik le az életüket, hogy amelyik születéskor volt a Peti, ő Janiként él, és fordítva.


Biztos meg vannak erre a praktikák, hogy ez ne forduljon elő, meg minimális különbség gondolom van, de ilyen lehetséges vajon?


2019. okt. 25. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt már ilyen a világon.
2019. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mire a második kibújik,Pécel telnek el. Addigra már ráteszik a nevét a baba csuklójára.
2019. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Szerintem előfordulhat. Oké hogy rögtön megy rá a karszalag de otthon miután azt leveszik, szerintem simán össze lehet őket téveszteni. Először valószínűleg a szülőknek is nagyon figyelni kell hogy melyik melyik vagy "megjelölni" őket valami eltérő cuccal. Bár ami engem illet, két idegen gyereket is simán össze tudnék téveszteni, nekem mind egyforma :D
2019. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is a karszalag utáni időkre gondoltam. Aztán lehet, hogy egy anya simán megkülönbözteti őket és nem fordul elő ilyen, de ki tudja. :)
2019. okt. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!