Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pl egy üzletben ha valakit...

Pl egy üzletben ha valakit megnézek, hogy azt ő is észreveszi, akkor mi a legrosszabb amit történhet? Beszólna? Arra is kicsi az esély nem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ki hogy reagál arra pl a kasszánál a sorban ha néznek? Lesütöd a szemed, vagy nézed te is? Ha lesütöm a szemem az a megadás jele és én vagyok a gyengébb?

Sokszor olyan kényelmetlennek érzem ezt, nem tudom mi lenne a legelészésesebb reakció, vagyis hogyan kezeljem.


2019. dec. 11. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Semmi. Nem nézhetem állandóan a padlót. Van szemem, kikerülhetetlen, hogy néha ránézzek másokra. Bámulni nem szoktam. Akinek ez baj, annak mentális problémája van.
2019. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A farkasszemeket általában én nyerem, ha olyan van. Nem szeretem, ha bas*akodnak velem.

Ha fáradt vagyok vagy nincs jó kedvem, akkor undort/ellenszenvet vagy értetlenséget kifejező arccal elnézek valamerre.

De sosem a földre az szerintem bu*is.

A lányok nézik a földet, ha bejössz nekik vagy csak szimplán tetszelegni akarnak

2019. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha olyat kapsz el jaa beszólnak vagy neked is megy. Persze ez a ritkább (neccesebb környékek) előző voltam
2019. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális esetben semmi a világon, az emberek az utcán, buszon, boltban megnézik egymást, teljesen természetes. Mindenkinek hozzá kell szokni, ha csak nem akar vasvödröt hordani a fején. Gondold el milyen megterhelő a lányoknak, effekíve a nap 24 órájában mindenki őket bámulja, rajtuk legelészik minden szempár... Nem csak a fiúk, de a nők is őket nézik és magukhoz hasonlítgatják őket.
2019. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!