Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elgondolkodtatok már rajta,...

Elgondolkodtatok már rajta, hogy mennyivel jobb lett volna egy haladó szellemiségű országba születni?

Figyelt kérdés
És nem ebbe a színvonaltalan, korrupt pöcegödör magyarországra?
2019. dec. 11. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Te soha nem voltál még külföldön. Vannak sokkal rosszabb országok, szóval még szerencsésnek is mondhatod magad, hogy nem valami afrikai országban születtél. Miért gondolod, hogy máshol jobb? Ha ugyanolyan iskolázatlan vagy, életképtelen akkor mindegy hol élsz , akkor is pöcegödörben leszel. Amerikában , Németországban, sőt Japánban is nagyon sok hajléktalan, munkanélküli, drogos emberek vannak, akik segélyért állnak sorban.
2019. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Blade Bone ***** válasza:
69%
Én bolygót mondanék.
2019. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok. Angliában éltem évekig. Itt sem jobb. Majd éltem New Yorkban 6 évig. Rengeteg ingyenélő van ott is akik szeritn Amerika egy f*s.. Ha van jó iskolai végzetséged, jó szakmád, akkor Magyarországon is jól tudsz boldogulni.
2019. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen el,voltam már pár helyen és máshol sincs kolbászból a kerítés,ha majd sokat tartózkodol külföldön különböző országokban és nem nyaralás céljából csak akkor láthatod majd igazán milyen is ott?

Az egyszerű ember aki nem akar tanulni ugyan úgy a legalja munkát végzi mint itthon, csak annyi a különbség hogy más nyelven beszélnek és jobbak a környékek, idővel itt is változnak a dolgok csak elég lassan,jól hangzik az hogy milyen jó is külföldön de például mondok egy számomra vicces dolgot, nézetben fizetni kell a kutya után adót,olaszoknál sok ház rossz állapotban van és akik dolgoznak azok közül van olyan akit papíron fel sem vettek, ha le sérül akkor mi lesz a családjával?

Stb...

Na szóval tanulni kell aztán ilyen dolgokkal fölösleges foglalkozni, egyébként egész európában ez megy de még azon kívül is az egész világ korrup jobb ha tudod.

2019. dec. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Rosszul írtam körülmények
2019. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Németben
2019. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Olyan ez az ország, amilyen, de akik kimentek élni, kint adóztak egy idegen ország szekerét tolva, áldozatokat nem hoztak ezért az országért, érdekes módon vissza tudnak a "pöcegödörbe" szivárogni meghalni és a nyugdíjas éveikre megfelel az egyébként tényleg döcögő itteni egészségügy".
2019. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

1. Hagyjuk már ez a "lEhEtNe RosSzAbB iS sZóVaL nE pIcSoGjÁl!4!!" mentalitást :D

És lehet, hogy tőlünk nyugatabbra is van pl. korrupció és nem minden játék és mese, de legalább nem köpnek le meg nem kapok halálos fenygetéseket az utcán, ha szintén nőként kézen fogva megyek a barátnőmmel, meg ilyen apróságok.

2019. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

Időpont ma 00:00

Te nem éltél külföldön. Angliában ugyanúgy leköpnek, leszólnak, sőt.. 10-12 évesek állnak körbe, és a kedvenc szórakózásuk, hogy ki meri a szemben jövő vadidegent ököllel megütni, vagy hozzávágni egy nyitott bicskát. Még büntetést sem kapnak csak egy ejnye-bejnye dorgálást. Nem is olyan régen 4 tizenéves a meki előtt halálra szúrt fényes nappal egy lengyel férfit, mert nem angolul beszélt. Akkor miről is beszélünk? Már nem tudok úgy végigmenni a parkban, hogy ne lássam, hogy éppen valaki heroinnal szúrja magát. Pedig én egy kisvárosban élek, nem a fertő Londonban.

Az meg aki azt írja, hogy akik elhagyták az országot, semmit nem tettek Magyarországért, de öregkorukra hazamennek. 25 évig dolgoztam, adóztam Magyarországon amikor Angliába költöztem. Ha majd nyugdíjas leszek, akkor én is hazamegyek. Ott jobb élni nyugdíjasként mint itt kint.

Szóval ne gyertek azzal, hogy máshol jobb. Nem jobb.

2019. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
#8 Na, akkor legalább valamiben jobb Magyarország!
2019. dec. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!