Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember akire az...

Van olyan ember akire az ellenségedként tekintesz?

Figyelt kérdés

Esetleg mindig sokkal jobb akarsz lenni mint ő és ő is jobb akar lenni mint te?

Mindig egy újabb jobb dolgot akartok felmutatni magatokkal kapcsolatban mint ami neki van?


Nekem egy ilyen ember van az életemben. Szerintetek hogyan szoljak le róla hogy mindig figyeljem és mindenben sokkal jobb akarjak lenni mint ő?

Ha ez a barátom exe akit személyesen is ismerek..



2018. júl. 6. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Nincs ilyen személy, ha valakit nem kedvelek, az onnantól kezdve nem az életem része és kész. Önértékelési, önbizalmi problémáim nincsenek, hogy bárkivel is versengeni akarjak, megfelelési kényszerem sincs, hogy bárkinek megfeleljek vagy azt érezzem hogy valakitől muszáj, hogy jobb legyek.. Elég szomorú lehet így élni, én viszont szeretem magam úgyhogy nem vagyok rá hajlandó..
2018. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!