Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire ízléses ha egy nő...

Mennyire ízléses ha egy nő ilyen sok ékszert hord?

Figyelt kérdés
Aranykaróra, felette 1 aranykarkötő, 5 ujjából 3 ujján aranygyűrű, egyik kezén egyszerre 3 arany karkötő, és 1 aranynyaklánc. Nem bizonyos etnikumról beszélek, egy magyar nőt láttam így.
2019. dec. 12. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Abszolúte ízléstelen. Ez nem etnikum-kérdés, hanem a jó ízlésé. Ez a liba azzal akar felvágni, hogy mennyi arany fityeg rajta, de annyi esze nincs, sem ízlése - és nyílván tükör sincs a házban -, hogy az ékszerből és az aranyból, a sminkből és az erős színű, feltűnő ruhadarabokból mindig a kevesebb a több.
2019. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet tudni. Nekem sok lenne, nem az én ízlésem, de ettől még másnak állhat jól. Az összhatás számít. Ez szerintem akkor mutat jól, ha valaki elegánsan öltözik, egyébként olyan, mintha egy tinilány mindent magára aggatott volna.
2019. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire. A kevesebb több.
2019. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Ízléstelen, és idejétmúlt. Már rég nem az Oszmán birodalomban vagyunk, ahol ez még jelzés értékű volt.


Egy arany nyakláncot, és egy gyűrűt még megértek, főleg hogy a kettő távol esik egymástól.

2019. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy régi szokás, öregasszonyok járnak így az orvosi rendelőbe, hogy az összes otthoni aranyékszert felaggatják magukra. De ha egy fiatal nő csinálja ezt, az szimplán proli, cig*nyos.
2019. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2019. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!