Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, nektek mi az életcélotok?

Nők, nektek mi az életcélotok?

Figyelt kérdés

Én világéletemben anya szerettem volna lenni, legalább 6 gyerekkel. Emellet annyira nem érdekel az, hogy épp milyen márkájú kocsim vagy ruhám van, meg hasonló dolgok.


Viszont látom, hogy sok nő meg inkább "karrier" akar és emiatt nem fér bele az életébe már egy második gyerek se.


Én vagyok csak furcsa, hogy nem érdekel a "karrier", én csak jó anya és jó feleség szeretnék lenni?


20/L



2019. dec. 12. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Ritka az ilyen nő mint te. Hozzám jössz?:D
2019. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is a karrier, kreatív téren.

Szeretnék még egy grafikus végzettséget is.


Nem vagy furcsa, csak más.

Én pl. sose voltam oda a gyereknevelésért, de nem ítélem el, aki igen.

2019. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Elég sok célom van, de a gyerek és a házasság nem tartozik ide. Nem való nekem ez az élet, beleőrülnék ha csak anya és feleség lennék, alapból nincs bennem anyai ösztön, sose volt, sose lesz. Mások vagyunk, más célokkal, más személyiséggel, ettől színes a világ :)
2019. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én sosem akarok gyereket, nem is lehetne egészségügyi okokból. Én imádom az autókat az autovezetest, a világot bejárni. Az állatokat is imádom, minden vágyam 2 saját kutya. A karrier engem sem érdekel túlzottan. Hát nem vagyunk egyformák. N32
2019. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Gazdag faszikkal összejönni, hogy finanszírozzák a nyaralásaimat.
2019. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Elsősorban az, hogy orvos legyek, ez 2,5 éven belül teljesülni is fog, ha minden jól megy. A második az, hogy legyen egy normális párom, esetleg gyerekeim, de ez nem annyira fontos, el tudnám fogani, ha nem így alakulna.

Nem furcsa, ha valaki nem a karrierben tud kiteljesedni. Nem vagyunk egyformák.

22N

2019. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyira furcsának érzem magam :(
2019. dec. 12. 16:27
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Miért lennél furcsa? Szerintem manapság nagy tisztelet övezi az olyan lányokat mint te, ritka mint a fehér holló.
2019. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
3 gyerekem van. Sose vágytam karrierre. De most már hogy lassan iskolába megy a kicsi is, tök jól esik, hogy van egy olyan állásom, amit élvezek, még ha csak 6 órában is, hogy itthon legyek, amikor hazajönnek délután. Az anyaság persze, örökké tart, mármint a lelki része, de hamar elfogynak az egésznapos feladatok, ahogy oviba megy mindenki. :) Meg hát az sem mindegy, hogy van plusz egy fizetésünk.
2019. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Van egy terület, ami nagyon érdekel, de különböző okok miatt eddig nem tudtam ezt kitanulni.

Jelenleg az a célom, hogy belekezdjek a tanulásba, és később el is tudjak helyezkedni a szakmában.

Szeretnék jó életszínvonalat teremteni magamnak, úgy, hogy ne kelljen senkire támaszkodnom azért, hogy legyen egy lakásom (még a hitelre sem) és hogy ne a létminimumon kelljen élnem, hanem mehengedhessek magamnak extrákat, és tudjak segíteni a közeli szeretteimen.

Célom továbbá a tartalmas kapcsolatok kiepitese, és ápolása; az, hogy csak olyan emberek legyenek az életembe, akik bele is akarnak tartozni, ne pedig olyanok, akiket csak mellém sodort az élet.

Gyereket egyáltalán nem akarok, de nem nézem hülyének azokat sem, akik akarnak. (bár azt elég megalazónak tartom nőként, hogy csak nekünk van a szemünkre hányva, ha szeretnénk karriert, továbbá hogy csak nekünk kell család és karrier között választanunk, a férfiaknál meg evidens, hogy működhet mindkettő egyszerre)

2019. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!