Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melegként mi az életcélotok?

Melegként mi az életcélotok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ki mondta,hogy meleg vagyok?
2019. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Semmi,mivel nem vagyok meleg.
2019. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy boldog legyek.
2019. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Az orientációmnak semmi köze az életcélomhoz. Szerves része a személyiségemnek de határozza meg az életem.

Alapvetően komfortos, nyugodt életet a célom amiben van időm foglalkozni a számomra fontos dolgokkal, emberekkel.

2019. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszonzott szerelem, pénz, jólét, boldogság. Bár szerintem ezek nem "meleg specifikus" dolgok.
2019. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagyok buznyák, de szerintem egyik napról a másikra élnek. Csak farkat kapjanak... gyereket nem vállalhatnak (hál'istennek), max egy kis családi házat, lakást tervezhetnek maguknak és melózni. Kb ennyi. Utálom az olyan aktivistámat, akik felvonulnak mindenhol. Nem elég, hogy farok cibáló agyagedények, még büszkék is rá.
2019. okt. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne ebből indulj ki hogy minden meleg ilyen te proli hetero. Ne általánosíts te “buznyák”!✌️
2020. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Haha, proli hetero, mi? Ez is azt bizonyítja, hogy súlyos beteg vagy. Neked idegen az, hogy valaki hetero. Az ilyeneket, mint te régebben koncentrációs táborba vitték. Ha már a fåszt szereted, legalább ne büszkélkedj vele.
2020. márc. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!