Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek milyen gyakran fordul...

Veletek milyen gyakran fordul elő, hogy azon gondolkodtok, hogy feladjátok az álmaitokat és az első számú életcélotok az anyagi biztonság és kényelem megteremtése lesz ezentúl?

Figyelt kérdés

Olyanokat kérdezek akik erősen érdeklődnek vagy valamikor érdeklőttek a hivatásuk iránt és nem keresnek/kerestek annyira jól... Pl. orvosok, tanárok, tudományos területeken dolgozók. De bárki írhat aki ezt igaznak érzi magára.


Az már elég rossz, hogyha az ember napi szinten többször is "végérvényesen" dönt arról, hogy mostantól csak a pénz szerzésre törekszik (legális úton), aztán azt is hogy mégsem, ezt az egészet csak pillanatnyi megingásnak érzi.

És ezt mondjuk 10* eljátsza magában egy nap, hónapok óta...


Van még valaki így?


2019. ápr. 4. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már meg is tettem. :)
2019. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én így tettem,szakmámat elsősorban azért választottam mert könnyen,kényelmesen tudok jól keresni és van sok lehetőség benne,karrier lehetőség is,ezért lettem programozó és szenvedtem végig az egyetemet.


Régen akartam volna pszichológus,orvos,ügyvéd lenni valamelyik,de tudtam ezekkel az életben nem fogok könnyen sokat keresni.

2019. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az anyagi biztonság és kényelem megteremtése az "álmom".
2019. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!