Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Rossz" ajándékokat adnak a...

"Rossz" ajándékokat adnak a gyerekeiknek és ők tombolnak - mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót, amiben olyan családokat mutatnak be, ahol a szülők "szörnyű" ajándékot adnak a gyerekeiknek, és mikor kibontják, nézik a reakciót. A dolog változó, legyen az egy szendvics, egy zsák krumpli, egy pulcsi. A reakció vegyes, van, aki szó szerint őrjöng, van, aki nevet és van, aki tanácstalan a gyerekek közül. A videó azt kívánja bemutatni, hogy a karácsony nem a drága ajándékokról szól és hogy a kis dolgoknak is örülni kell az életben. A videóból nem derül ki, hogy kapnak-e olyasmit is utána, amire vágytak.


Mit gondolsz erről a gyerekekre nézve? (Nincs rossz válasz, én direkt nem mondom el a véleményem.)



2019. dec. 12. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Miután a mostani "szülői generációnak" már nem voltak normális "békebeli" szüleik, nem is csodálkozom, hogy ilyen ökörségeken élik ki magukat.

Az egyik retardált szülő elkezdi, azután a többi fészbúúkhuszár leutánozza.

Pont, mint amikor az volt a módi, hogy lapkasajtot dobták a kisgyerekük arcába, azt videózták és azon röhögtek, hogy nem kap levegőt, fuldoklik és kékül a gyerek.

2019. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A napokban láttam egy sor hasonló videót a Youtube-on, ahol azzal szórakoznak az idióta szülők, hogy ijesztő jelmezbe öltözve ijesztgetik a saját gyerekeiket, aki ijedtükben sikítanak, kirohannak, bepisilnek, sírógörcsük lesz stb...

A lényeg, hogy legyen mit feltölteni a többi barom szülőnek, aki természetesen leutánozzák és feltöltik szintén.

Azután csodálkoznak, hogy még 16 évesen is bepisil álmában a gyerekük.

Ezt mind le kellene csukni, családon belüli erőszakért.

2019. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem helyes. Az ilyesmit azért csinálják, hogy levideózhassák, felrakják a netre, meg hogy kiröhögjék a saját gyereküket. Ha az lenne a céljuk, hogy a gyerek a kis dolgoknak is örüljön, akkor nem kellene minden sz.rt megvenni, amint elnyávogja magát, és a karácsonyból sem kellene akkora felhajtást csinálni rengeteg ajándékkal. Ha a gyerek tényleg csak alkalmakra kapna egy-két játékot, akkor meg is tudná becsülni. A pulcsi egyébként jó ajándék!
2019. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a kölykökről, de az egész mai társadalomról nagyon xar a véleményem... Nagyon.
2019. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kegyetlen dolog direkt azért elszomorítani vagy megalázni egy gyereket, csak hogy aztán röhöghessünk rajta! Azoknak sosem szabadna gyereket vállalni, akik szerint vicces, amikor sír a gyerek! És mondom én ezt úgy, hogy amúgy utálom a gyerekeket! Mégis több eszem van, mint ezeknek, hogy nem csinálok bohócot a kölykökből a saját szórakozásomra.
2019. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örüljön egy zsák krumplinak a gyerek...hát...

Érthető a célja a kísérletnek,de nem tartom jó ötletnek.Mit kezdjen a gyerek egy zsák krumplival? Könnyen úgy érezheti,hogy megalázták,nem veszik komolyan,nem számíthat a szüleire.A pulóver az ok,mert azt tudja is valamire használni.Ha mondjuk azt mondanák a szülők őszintén,hogy "nézd gyermekem,nem tudunk most mást adni,csak egy pulóvert,mert nincs másra pénz,de ezt szívből adjuk" na ez így rendben lenne.(jó,tudom nem erről szól a videó)

Ha mondjuk a zsák krumpli után kap egy normális ajándékot is,akkor azt mondom elfogadható a dolog,mert megmondják,hogy csak vicceltek.Viszont ha egy őrjöngő gyerek ezután sem mosolyogja el magát,akkor többet nem szabad megcsinálni vele.Szóval ezzel is óvatosan kell bánni.



#2/5

"Ezt mind le kellene csukni, családon belüli erőszakért."


Na igen...

De ne aggódj,majd pépesre veri őket nagyobb korában a saját gyerekük.Aztán jön az értetlenkedés,hogy "Pedig olyan kis csendes,szófogadó gyerek volt"

2019. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!