Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki megfogta a bőröndjét és el költözött a világ másik végére? Nagyon fiatalon,20 évesen.

Figyelt kérdés

Miamban élnek ismerőseim és felajánlották, hogy menjek ki egy kis időre hozzájuk.

Itt már nem vagyok boldog, és kell valami új dolog.

Elmennétek egy 20kg-os bőröndel a világ másik végébe?


2019. dec. 14. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez esetben siman. Vagj bele, es adj bele mindent.:)
2019. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán, de jó adag pénzzel a kártyámon. Nem alapoznék csak ismerősök jóindulatára.
2019. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kint nem tudsz maradni, csak illegálisként, de látogatóba tessék menni, utazni jó.
2019. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha a világ másik végén élnék nem gyakorit nézegetnék :). Egy is időre? Szép lenne. Az utazáshoz meg nem kell más csak útlevél, bankkártya, készpénz, váltásruha. Ez belefér egy bőröndbe.

De ha hosszútávon gondolkozol az megint más. Nagyon messzi van, úgyhogy számolni kell pár dologgal. Mivel csak nagyon ritkán tudnál hazajárni, a szeretteiddel eleinte még tartanád a kapcsolatot, de minél jobban kialakítod az ottani életedet, annál ritkábban. A telefon és a videó egy dolog, de gyakorlatilag kimaradnál az életükből, jóból, rosszból, nem leszel ott mikor szükségük lenne rád. Más lenne ha európában élnél, de amerikából nem jön haza fél évente az ember.

De visszakanyarodva a kérdéshez: Én kilátogatnék, szétnéznék, nyelvet tanulnék mert jó lehetőség, de ennyi. Ezután még mindíg mehetnék más európai országba dolgozni HA mégse akarok itthon lenni, de mégis közelebb van.

2019. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

menjél, ne is gondolkodj rajta.

USA-ban nagyon kreténnek kell lenni, hogy ne tudjon jól élni valaki.

2019. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát egy darabig illegális lennél, az biztos. hivatalosan így munkát nyilván nem vállalhatnál, illegálisból kéne megélned (ami vagy összejön vagy nem, vagy kihasználnak a munkaadóid vagy nem). de nyilván te ismered a saját szituációdat
2019. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd írj ha belecsöppensz egy tömegmészárlásba
2019. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Te nagyon boldog ember lehetsz. Ja, nem.
2019. dec. 14. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként évi átlag 2 hónapot töltök az USA-ban üzleti úton, én kimondottan utálom, szóval érdemes előbb megtapasztalni.
2019. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-esnek van igaza, ki ne menjél, mielőtt kitapasztalod, hogy milyen ott.

Mi is jártunk már kint többször is Texasban munka miatt, embere válogatja, hogy kinek való. Férjem pl. azóta is oda van, hogy ki szeretne minél előbb költözni, én nem vagyok biztos benne. Alapjáraton elég magamnak való vagyok. Ugyan a férfiak imádnak, hogy milyen jó asszony vagyok (persze, mert nem jártatom 0/24-ben a szájam, mint az övék :D), nekem szörnyen tolakodó, hogy mennyire közvetlen ott mindenki - a nőkkel meg nem is találom meg egyáltalán a hangot. Az hagyján, hogy mindenféle bejelentés nélkül, este 8-kor bekopog és simán besétál a szomszéd kolléga egy tálca sörrel a kezében, de mindenki mindenhol folyton csevegni akar, "small talkol" a kasszás, jópofizik a pincérnő, az utcán idegenek leszólítanak, még a strandon is jöttek oda beszélgetni, hívtak volna grillezni amikor egyedül voltam kint, nekem meg ez a halálom. Alapjáraton szörnyen nyitott és barátságos emberek, na de a magamfajták soha nem fogják ilyen helyen otthon érezni magukat. Folyton azon kattogtam, hogy milyen rohadt karót nyelt vagyok, pedig amúgy állati szimpatikusak tényleg, szomorú,, hogy nem tudom elengedni magam.

Szóval előbb mindenképp menj ki, ismerkedj, na.

2019. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!