Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti emlekeztek a regi altalanos...

Ti emlekeztek a regi altalanos iskolas osztalytarsaitok nevere?

Figyelt kérdés
4. osztaly utan az osztalyunk fell cserelodott az ertelmetlen "szakosodas" miatt, ezert nem valoszinuleg, hogy az elso 4 eves osztalytarsaimmal lesz barmikor is osztalytarsaimmal, de az egyikuk hang alapjan meg igy 15 ev utan is megismert engem, illetve en is emlekszek a nevukre. Ti hogy alltok a regi osztalytarsakkal?
2019. dec. 18. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Osztálytalálkozón dobbentem ráhogy mennyi mindenkit elfelejtettem. Ahogy megláttam őket egyből beugrott, de utcán nem ismertem volna meg őket.
2019. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az ovodatársaimra is emlékszem, mert velük még őszintébb barátok voltunk, ahogy az általánosban meg talán a gimiben is. Akik viszont utána munkatársaim lettek azokat pár év alatt elfelejtettem miután eljöttem, pedig "haverok" voltunk de már a vezetéknevük nem ugrik be. 25
2019. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Az általános iskolás osztálytársaimat ismerem, rendszeresen összejárunk, nagyon jó közösség volt. A középiskolaiakkal nem tartom a kapcsolatot.
2019. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, viszont ovisra, középiskolaira és azokra akikkel érettségi után együtt rohadtam 1 ill. 2 évig már nem
2019. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Az az érdekes, hogy az oviból emlékszem az emberekre, de akikkel 6 éve együtt dolgoztam, azokra nem, olyan szinten leszartam mindenkit a melóhelyen.
2019. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én a legtöbbre még emlékszem, volt, hogy nemelyikkel összefutottunk a városban, köszöntünk egymásnak.
2019. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, csak minimálisan, 1-2-re. Néhány be van jelölve.
2019. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
61%
Mi 8 évig össze voltunk zárva, szerintem így komplett felsorolni nem tudnám őket de soknak a nevére emlékszem. A ballagás óta nem találkoztam egyikkel se szerencsére, illetve párat láttam az utcán messziről.
2019. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mindenkire emlékezek
2019. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rodi91 ***** válasza:
73%

Én meg nagyjából arra is emlékszem,hogy ki hol ült a teremben 😅


28/L

2019. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!