Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti emlékeztek erre a nagy...

Ti emlékeztek erre a nagy Budapesti viharra ami tüzijátékor volt?

Figyelt kérdés

Több mint 12 éve volt de szerintem nagyon durva. 2006.augusztus 20:

[link]


Furcsa belegondolni hogy ilyen rengeteg év telt el azóta.



2018. júl. 12. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
nekem kb olyan, mintha 2-3 éve hallottam volna csak, jól elrepült az idő
2018. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Emlékszem, én is kint voltam.
2018. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem erre mindenki emlékszik. De ezen én is meglepődtem, hogy már 12 év eltelt azóta.
2018. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem, mekkora balhé volt aztán belőle, hogy a szervezők telibeszarták a meteorológiai intézet előrejelzéseit.
2018. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg fura, hogy ennyi idő eltelt, 7-8 évre tippeltem volna, nagy vihar volt itt Budapest külső kerületében is.
2018. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Furcsa belegondolni hogy kisgyerek voltam amikor néztem a tévében ezt, most meg már öreg vagyok és visszanézem a történteket.
2018. júl. 12. 14:43
 7/17 anonim ***** válasza:

Persze, azóta is teljesen megbízhatatlanok a meteorológusok, mert a legkisebb esőre/szélre vörös riasztást adnak ki, mert rettegnek az esetleges tévedés következményeitől.


Azóta persze nem veszünk komolyan semmilyen riasztást, és ha majd egyszer komolyabb időjárási anomálisa lesz, akkor jól megszívjuk.

2018. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor kisgyerek voltál, még nem lehetsz most öreg azért. :D Én 15 voltam, de nem tartom magam még most sem öregnek.
2018. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is nagyon megmaradt ez az emlék. 10 éves voltam és mindig amúgy az volt az "álmom", hogy egyszer elmenjünk Pestre megnézni a tüzijátékot, és majdnem abban az évben mentünk, de utána valami közbejött. Emlékszem, hogy tökre féltem, ahogy mutatták a tv-ben a felvételeket róla.
2018. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba ne emlèkeznèk?


Pont azon az estèn akartam a felesègemmel a termèszet làgy ölèn egy erdőben szeretkezni,amikor volt ez a sajnàlatos nagy vihar,zivatar.


Mèg szerencse,hogy kocsival voltunk.😥


Sajnàlom ami akkor az emberekkel törtènt!😟

2018. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!