Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vecsei H Miklós csak szerintem...

Vecsei H Miklós csak szerintem idegesítő?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem ismerem annyira Miklóst, két színdarabban láttam csupán, amikben szerintem egész jól alakított. Ezzel felkeltette az érdeklődésemet, és rákerestem különböző oldalakon. Szerintem baromi nyálas, cukormázas ember. A nyilatkozataiban úgy beszél, mintha ő tökéletes lenne, egyáltalán nem emberi, szerintem nagyon kiszínezi a dolgokat. Lehet csak én látom így, de szerintem egy nagyon irritáló személyiség. Nektek mi a véleményetek róla? Van aki esetleg ismeri személyesen?

2019. dec. 19. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezt a fiút, csak képen láttam. "egyáltalán nem emberi" van egy ismerősöm, nagyon hasonlít rá, jóképű, minden, de ugyanezt érzem vele kapcsolatban is. Valami nem oké vele. Csak egy érzés.
2019. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít
2019. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is
2019. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Szerintem egy helyes, szimpatikus fiatalember, nem mondanám idegesítőnek, de értem hogy miről beszélsz. Azt érzem, hogy túl bölcsnek vagy spirituálisnak gondolja magát, és ez válthatta ki belőled az ellenszenvet - ami jogos is. A színészi képességeit én nem tartom olyan nagy számnak, szerintem egy átlagos színészről van szó, csak ugye mivel eléggé jóképű és szimpatikus, ezért van nagy hájp körülötte.
2019. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem őszinte, hiába mondja , hogy az nem az! Jó embernek gondolom így ismeretlenül is, de a nyilatkozatai miatt néha csalódás ( talán nem ez a jó szo ra) de nem őszinte szerintem!
2019. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mint színész pedig szerintem is van nála jobb, de a jobbakhoz tartozik, de tényleg sokat nyom nála, hogy így néz ki!! És tagadja sokmindenki, hogy nem a kinézete miatt, pedig ez azért nagyban hozzájárul !! De az biztos, hogy intelligens ember!!
2019. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy marketing-fogás, semmi egyéb. Felesleges utálni, mint ahogy rajongni érte értelmetlen.
2019. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, lehet igazad van :(
2019. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Snooch válasza:
100%

Nézzétek meg a fiú József Attila estjét és utána beszéljetek arról, hogy mi értelmetlen és mi nem.

Soha semmi egy pillanatra nem értelmetlen, ha csak egyetlen embert is közelebb hoz a kultúrához, a színházhoz, az olvasáshoz.


Tény, hogy a fiatalember előnyös külső adottságai nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy akkora felhajtás van körülötte, de nálam ebben az esetben a cél szentesíti az eszközt. Ha csak egyetlen kislány, aki amúgy nem menne színházba, elmegy miatta, vagy elolvas egy olyan könyvet, amit Miklós a POKET-tel népszerűsít, akkor már megérte. Dehogy értelmetlen.


Lehet, hogy nektek butaságnak, túlzásnak tűnik, amiket mond, kevesen értik a lelkületét. Szerintem hatalmas dolog, hogy egy színész ma nyíltan felvállalja, hogy vallásos, beszél a kereszténységről és például a legújabb POKET is szemelvényeket tartalmaz az Újszövetségből.

Az is hatalmas dolog, hogy tanítani akar, hogy meg akar tanítani egy olyan életre, ahol nem az okostelefon és nem az insta lájk adja a boldogságérzetet, hanem az emberi kapcsolatok, érzések és érzelmek. Hogy meg akarja tanítani, hogy József Attila az érték és nem az Éjjel-nappal Budapest.

Nektek vicces, furcsa vagy éppen álságos, hogy állandóan a csendről beszél. Tudjátok ti, milyen nehéz megtalálni a saját csendjeidet? Az nem csak annyi, hogy nem veszem elő a telefont, de közben ezer ember van körülöttem. A csend, az az egyedüllét. Amikor egyedül vagy, csak te vagy és a saját gondolataid. Nincs telefon, nincs haver, nincs barát, csak te. Az ember döntő többsége tökéletesen képtelen igazán egyedül lenni saját magával. Pedig alapvető és elengedhetetlen lenne, de nem tudja a mai ember. Csak nagyon-nagyon kevesen, és akik tudják, át akarják ezt a tudást adni másoknak.


Lehet ez nektek idegesítő és mű, pedig egy szebb és értékközpontúbb világ felé próbálna terelni, de épp a példátok mutatja, hogy erre sajnos a mai fiatalságnak nincs igénye. Sötét a jövő.

2019. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 Én nem mondtam, hogy ellenszenves vagy irritáló. Nekem is fura, olyan szép és jó, hogy az már nem lehet igaz. Amúgy a tök ugyanígy kinéző, tündéri ismerősöm egy pillanat alatt utált meg, és undorodott meg tőlem, amikor 3!!!! évvel a volt kapcsolatom után először MERÉSZELTEM! randizni egy nem éppen fehér lovag pasival. Nem tartott sokáig, de azóta is utál. Nagyon kedvelt addig, amíg megtört szívű kvázi "apáca" voltam. Ő álszent. Vecsei H.M. nekem ugyanez a típus látásra. #1 voltam.
2019. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!