Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság azért elmenni egy...

Bunkóság azért elmenni egy cipőboltba hogy felpróbáljam az adott terméket, kiválasztok egyet, majd megrendelem online sokkal olcsóbban?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Senkinek semmi köze hozzá, az eladóknak nem ártasz vele, meg nem kell velük közölni a terved..egyszerűen csak nézelődtél és kész. Van ilyen
2019. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de így csak veszteséget termeltem nekik, használtam a boltjukat, amortizálodott valamilyen szinten az árú, lefoglaltam egy eladót, stb.
2019. dec. 19. 19:43
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Atya ég.... ki a fenet erdekel ők mit gondolnak? Attól nem lesz veszteségük hogy te csak próbálsz. Hány éves vagy, hogy ilyet gondolsz???
2019. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amit írtál igaz, cserébe te?... Nalátod. Az amortizáció nincs egy század forint. Az eladó a munkáját végezte, stb.
2019. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Azok a cipők azért vannak hogy felpróbáld és ha tetszik és jó a méret akkor esetleg megvedd. Semmi se kötelező..de ha ez neked ekkora trauma akkor hagyd a francba. De ennyi erővel megrendeled neten..és ha nem áll jól vagy rossz a méret? Kopik a futárkocsi gumija az oda vissza küldözgetéstöl, lefoglaltad a futárt arra az időre, nem is beszélve azokról akik becsomagolták, felvették a rendelést stb..EZ A DOLGUK
2019. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mész be, akkor is pont ugyanannyi a fizetése az eladónak, mint ha bemész. Akkor is ugyanúgy üzemel a bolt, működnek a kasszák és égnek a lámpák, ugyanúgy kell takarítani nap végén. Semmi veszteséget nem okozol a boltnak, ha nem vásárolsz.
2019. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 subrette ***** válasza:
91%
Mi autót vettünk úgy, hogy elmentünk az autószalonba, megnéztünk minden apró részletet, kiválasztottuk az extra-felszereléseket, majd megrendeltük az autót egy másik országban, mert ott olcsóbb volt a kiválasztott modell.
2019. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak fordítva én sem örülnék hogyha egy termékről feltennének kérdéseket, én bőszen megválaszolnám, majd megrendelnék az internetről. Gyakorlatilag a semmiér dolgoztam. Ezért gondolom így...
2019. dec. 19. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért válaszol a kérdéseidre, mert ez a dolga. Ne mondd neki, hogy, köszönöm, amúgy neten rendelem és nem fogja tudni..a dolgát végzi hát nem érted? Nem kap se több se kevesebb pénzt ettől, nehogymár te érezd magad kellemetlenül hogy arra kényszeríted hogy felálljon a székből.
2019. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Istenem...:D Ha ezzel veszteséget termelnél nekik, szerinted nem emelnék meg a webáruházban lévő termék árát? Vagy azzal mit gondoltál, hogy termelsz veszteséget a boltnak, hogy felpróbálod a cipőt? Elhiheted, annak, aki megveszi azt az adott darabot, nem attól fog hamarabb tönkremenni esetleg, mert rajtad volt a boltban 5 percig.
2019. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!