Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az a fiú meleg...

Szerintetek az a fiú meleg vagy problémája van akit még 29 éves korában sem érdekelnek a nők és a társasági élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdés egy ismerősömről szól, mert nem tudom eldönteni. Osztálytársak voltunk még középsuliban 6 évig (érettségi előtt 4 év + érettségi után 2 év). Már akkoriban is, ha kicsengettek utolsó óráról, ő volt a legelső aki kisietett a teremből mindig, hogy haza érjen (annak ellenére, hogy ő lakott legközelebb a sulihoz, 2 utca távolságra). Suliban úgy aktív volt a társaságban fiúk között, de amúgy sulin kívül egyáltalán nem, illetve sosem volt látható, hogy nők után érdeklődött volna. Mióta végeztünk a sulival dumálás szintjén megmaradt a kapcsolat facebookon. Néha-néha kezdetben elmentünk kocsmázni (kis iszogatás, csocsó, billiárd) vele + még egy haverral, de az utóbbi időben semmit nem akar. Munkába eljár otthonról, de azon kívül sehova máshova nem jár. Ha szóba jönnek a lányok, ő sosem mond semmit, hogy randizna vagy tetszik neki valaki. Munkája sem olyan ahol bárkivel tudna ismerkedni. Társkeresőn sincs fent (ezt ő tőle tudom). Szerintem soha nem volt még barátnője és még szűz (amióta ismerem, 15 éves korom óta, azóta biztosan nem volt senkije). Erre egyszer rákérdeztem, hogy szűz-e, azt mondta már nem az, de tuti, hogy kamuzott. Mivel akkor én ismerkedtem egy lánnyal épp, egyből mondta mutassak képet róla. Aztán mikor megkérdeztem mikor volt utoljára nővel, mondott egy időpontot és mikor én mondtam, hogy akkor mutasson ő is képet a csajról, azt mondta nem mutat. Szóval tuti, hogy kamuzott. Utoljára tavaly novemberben volt képes kimozdulni velünk bárhová is. Szilveszterkor most jött volna velünk ő is eredetileg, erre ma lemondta azzal a címszóval, hogy sokan lesznek ott, így nincs kedve menni, mert tuti alig lesz hely a billiárdasztalnál. Ő inkább otthon akar maradni.


Ne értsetek félre, tudom jól, ha valaki nem akar menni valahova, nem lehet erőltetni. Csak komolyan megfordult a fejemben, hogy nem-e meleg, mivel soha nem mutatott érdeklődést nők iránt és tényleg munkán kívül nem is megy el sehová, otthon van állandóan. Mondjuk arra utaló jelet amúgy nem észleltem, hogy a fiúkhoz vonzódna, csak szimplán a nők és a társasági élet nem érdekli. 29 évesen egy férfi hogy lehet képes még szilveszterkor is otthon lenni? Másnak ennyi idősen már akár 2 gyereke is van, ő neki meg még barátnője sem volt soha és nem is tűnik úgy, hogy akarna. Pedig amúgy rendben van a srác. Tök normális, nem hülye. Családja is van, tehát nincsenek a szülei elválva vagy ilyesmi. Szóval még azt sem lehet mondani, hogy valami ilyen probléma miatt lenne introvertált. Még csak nem is vallásosak.


2019. dec. 19. 22:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Szóval, akkor lerövitítve.


1. Van egy srác aki ha tehetné, akár minden percben otthon ülne. Mielőtt ebbe valaki beleköt, engem nem zavar (ettől nem rossz ember), de mivel jóban vagyunk, csak aggódhatok.


2. Sosem ismerkedett lányokkal sem személyesen, sem netes társkeresőn. Nincs is rá igénye. Ismétlem, ettől nem rossz ember. Csak fura.


3. Társasági életet nem akar élni. Ismét: ettől nem rossz ember.


4. Nincs a srác piszkálva, nincs szembesítve semmivel. Tehát nem azért nem jön el velünk sehova, mert piszkáljuk, hanem mert szeret otthon ülni. Ismétlem: ettől nem rossz ember.


5. Nem jelentettem ki, hogy meleg. Ez csak egy kérdés volt, mert eszembe jutott mivan ha (mivel nincs igénye nővel kapcsolatra)... És ismétlem, mert szeret pár ember kötözködni, nem rossz ember ő akkor sem ha az lenne, akkor sem, ha nem...


6. Nincs piszkálva. Nem én erőltetem, hogy mutasson képet csajról.


- ismerkedek ÉN egy LÁNNYAL

- azt akarja a SRÁC mutassak képet ÉN A LÁNYRÓL

- szó szót követ, megkérdezem szűz-e amire azt feleli nem

- mondtam, hogy ő is mutasson képet, ha már azt akarja én is mutassak

- a srác erre azt feleli, hogy nem mutat


Ennél óvodásabb módszerrel már nem tudom megfogalmazni a kérdésem. Aki még így sem érti, arról nem én tehetek.

2019. dec. 20. 11:25
 22/27 anonim ***** válasza:

Arról meg én nem tehetek, hogy eddig amit leírtál, ahogy leírtad, az egy komplex szövegkörnyezet, maga a stílus is információ hordozó, és az egészet végigolvasva az jött le, hogy úgy válaszoltam, ahogy. Jó hogy nem megmagyarázod, hogy nem gondolhatok az egészről valami.

Azt mondod, nem analizálod... akkor ez mi?!

Akkor tulajdonképpen mi a kérdés?

Hogy van e baja?

Mert az napnál világosabb, evidencia, nyilvánvalóan ha semmi problémája nem lenne, akkor nem így élné az életét.

Tehát ez nem lehet kérdés.

Akkor mi a kérdés?

Hogy meleg e?

Te ismered a legjobban, teház ezt te tudhatud a legjobban, a saját információid alapján nem az.

Úgyhogy ez sem lehet kérdés, hiszen nálad jobban senki nem tudhatja a választ.

Szóval ne ágaskod itt, meg ne értetlenkedj, hogyy miért nem ment át ez a valami valahova, mert annak ellenére hogy ebbe a kérdésnek csúfolt firkálmányba azt se tudtad belefogaazni, hogy mit akarsz megtudni, elég sok segítőkész ember próbálja kitalálni.

2019. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

"Arról meg én nem tehetek, hogy eddig amit leírtál, ahogy leírtad, az egy komplex szövegkörnyezet, maga a stílus is információ hordozó, és az egészet végigolvasva az jött le, hogy úgy válaszoltam, ahogy. Jó hogy nem megmagyarázod, hogy nem gondolhatok az egészről valami."


Nem arról van szó, hanem arról, hogy elég támadóan teszed.


"Azt mondod, nem analizálod... akkor ez mi?!"


Véleményekre voltam kíváncsi, mert esetleg másnak is lehet hasnló ismerőse.


"Szóval ne ágaskod itt, meg ne értetlenkedj, hogyy miért nem ment át ez a valami valahova, mert annak ellenére hogy ebbe a kérdésnek csúfolt firkálmányba azt se tudtad belefogaazni, hogy mit akarsz megtudni, elég sok segítőkész ember próbálja kitalálni."


Rajtad kívül mások tudnak nem támadóan is válaszolni. Neked ez nem sikerül valamiért.

2019. dec. 20. 12:55
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Rólam, a szűk családi kört leszámítva senki nem tudja, hogy vállalkozó vagyok. Pedig van egy főállásom is mellette, jó pár kollégával dolgozom együtt nap mint nap..


Szilveszterkor én is otthon ülök, mert számomra a "bulizás" piálás a világ legértelmetlenebb állapota. Egyszerűen soha nem tudtam ott, abban a helyzetben jól érezni magam. Céges karácsonyi bulin is, 3 órán át ültem az asztalnál, ettem azt hazajöttem, mert egyszerűen nem lehet ott mit csinálni. Beszélgetések felszínesek, mindenki szidja a céget még karácsonykor is, hogy "nincs pulykapénz, meg 13. havi".. kolléganőkkel nem fogok táncolni, mert akkor fél évig azt hallgatom, hogy "van köztük valami".

2019. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Segítek, a kérdésedben valójában az a mérhetetlenül taszító, mennyire nem tudsz más életformát elképzelni mint a sajátod.


Ez ilyen faék logika, hogy egy boldog kiegyensúlyozott heteró férfi csakis nőzhet és bulizhat szilveszterkor.


A kérdésedet értem, az összes részlettel együtt, te viszont nem érted ezt az egész helyzetet, és kellemetlen, hogy az összes opciód az, hogy akkor kizárásos alapon meleg.


Én biszex vagyok, a heterók meg a dolgaik mindig is furák voltak nekem.

Beleértve ezeket a territoriális viselkedési formákat, ki az igazi férfi, ki a az alfahím, ki melyik nőt szedi fel, kinek jut az alja, kinek milyen a kocsija, ki hány kölyköt nemzett és a többi.


Mivel személy szerint nekem ez mind nem túl izgalmas, így nem is veszek részt olyan helyzetekben ahol ezek a témák előtérben vannak.


De, szexualitásom okán, számos szexuális szubkultúrát megismertem.

És az, hogy valaki különc az életben, nem pusztán azt jelentheti hogy meleg.


Mert lehet biszex is, lehet aszex, vannak furryk, transzok, plüssökkel baszkódók és még ezeregy szexuális forma.


Nekem például elég nagy a szexuális igényem, de emberileg fontosabb a másik, így hűséges vagyok, és valójában kapcsolatban is igen csak másodlagos a szex.

A fantáziám bőven kielégít minden mást.


A társasági eseményeket is utálom, ha tehetem egész nap csak itthon vagyok, és az a kis idő amit a lakáson kívül töltök, bőven elég.


Természetesen a srác lehet meleg, de nem feltétlen ez a legvalószínűbb opció.

2019. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

"Segítek, a kérdésedben valójában az a mérhetetlenül taszító, mennyire nem tudsz más életformát elképzelni mint a sajátod."


Ha olvastad volna rendesen, akkor tudhatnád, hogy én megérteni szeretném. Szó sincs elítélésről vagy ilyesmi.


"Ez ilyen faék logika, hogy egy boldog kiegyensúlyozott heteró férfi csakis nőzhet és bulizhat szilveszterkor."


Azzal én akkora bűnt követek el, mert furának találom, hogy 29 éves koráig még valaki sosem próbált meg közeledni egy nőhöz? Furának találom, de sehol sem ítéltem el. Megérteni szeretném szimplán.


"A kérdésedet értem, az összes részlettel együtt, te viszont nem érted ezt az egész helyzetet, és kellemetlen, hogy az összes opciód az, hogy akkor kizárásos alapon meleg."


Ilyet nem írtam. Én annyit írtam, hogy esetleg lehet-e az... Ez nem kijelentés volt, hanem kérdés. Kicsit úgy érzem, hogy személyesnek vetted és sértettségből írtad ezt most. És sajnos több hozzászóló magára vette. Csak nem tudom miért.


"És az, hogy valaki különc az életben, nem pusztán azt jelentheti hogy meleg."


Ismétlem, nem kijelentettem, hanem kérdeztem.


"Mert lehet biszex is, lehet aszex, vannak furryk, transzok, plüssökkel baszkódók és még ezeregy szexuális forma."


Látod, ezt anélkül is leírhatnád, hogy támadásnak vennéd az írásom.


"Természetesen a srác lehet meleg, de nem feltétlen ez a legvalószínűbb opció."


Ez egy elfogadható korrekt válasz, köszönöm!

2019. dec. 21. 20:05
 27/27 anonim ***** válasza:
65%
A leírtak alapján nem meleg, hanem depressziós. Ez megmagyarázza, miért nem jár el, meg azt is, miért nem ismerkedik, biztos alacsony az önbizalma. Egy rakás ilyen palit ismerek, akik heterók, de az életükben nem volt senkijük, mert otthon ülnek egész nap, nem tudnak a nőkkel beszélni, meg félek is tőlünk, úgyhogy inkább nem is próbálkoznak.
2019. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!