Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok arról, hogyha...

Mit gondoltok arról, hogyha két meleg ember az utcán?

Figyelt kérdés

... csókolózik, kézen fogva jár vagy bármi olyan dolgot csinál amit a hetero párok is szoktak? Szerintetek ez rendben van vagy felháborító? És bármi is a válasz, miért?


Nemet és kort kérlek írjatok ha nem privát, nagyon örülnék neki. :)


(Rövid párszavas negatív/sértő/feszültség-generáló válaszolókat lepontozom, másoknak viszont megy a zöld pacsi még ha számomra nem is tetszik a válasza. :) <3)


18/f



2015. ápr. 9. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem szeretném nézni. Ennyi. Nekem természetellenes, de ettől még joguk van szeretni egymást. Csak ne állítsuk be úgy, hogy ez a természetes.

Mondjuk, hetero pároknál sem szeretem, ha nyilvánosan nyalják-falják egymást. Ott a kézenfogva járás. 1-1 puszi belefér.

36/N

2015. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan meleg vagyok, de még nekem is eléggé furcsa lenne ilyet látni. Megnézném, de nem lenne felháborító, se undorító, nem szólnék be.

19/F

2015. ápr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
Felháboritó kinek mi,ember függö,de undorito az biztos! Személy szerint engem nem izgatnak még ha ugy csinálják az utcán,mint a kutyák.Ugy sem érdekelnek,szoval nem kell rájuk figyelni,nézd levegönek öket....Vagy erre gerjedsz? :D
2015. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%

3

Ja bocs!

F/20

2015. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem az előbb írni, hogy igazából semmi gond nincs szerintem vele, csak (még) szokatlan az embereknek, ezért sokan megbámulnák, de beszólni nem sokan mernének.
2015. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#3: Nem erre gerjedek, de ha egyszer lesz párom és 2 napja nem láttam és találkozunk biztosan megcsókolom és ölelkezem vele. :)


Amire gerjedek az már szerintem is maradjon a 4 fal közt ;)

2015. ápr. 9. 22:43
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Én a homoszexualitást nem ítélem el, de nem is tartom normális dolognak. annyi tolerancia szorult belém, hogyha két férfi kézenfogva sétál, akkor, nem nézek rájuk rossz szemmel, hiszen senkit nem bántanak, továbbá ez még nem undorító. A puszi szintén még az elmegy kategória, a percekig tartó nyelves csók viszont gusztustalan, és provokatív! Hetero párok esetében is bunkóság túl látványosan nyalni-falni egymást melegeknél pedig pláne az! Ha egy parkban egy félreeső padon érzik jól, magukat, hát jó, legyen, de amikor direkt azt élvezik, hogy minél több embert provokálhatnak, minél forgalmasabb helyen, az nagyon gáz. A provokációt pedig mélységesen elítélem, és nem úgy fogok az illetőkhöz viszonyulni, mint melegekhez, hanem, mint aberrált, bunkó, libsi, f.artúrókhoz.


25F

2015. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%
Tőlem akár szexelhetnek is, ha nem ártanak vele másnak, akkor nincs vele semmi baj. Ha gyerekek vannak a környéken, akkor lehet, hogy árt nekik, de még csak ez se biztos. Aki ezt gusztustalannak, erkölcstelennek vagy felháborítónak tartja, az nem kapott megfelelő nevelést, ezek a tevékenységek teljesen természetesek, ha pedig nem, akkor se lehet valakit elítélni egy olyan dologért, mert olyat csinál, ami az én ízlésemnek nem felel meg.
2015. ápr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

"Aki ezt gusztustalannak, erkölcstelennek vagy felháborítónak tartja, az nem kapott megfelelő nevelést."


Akkor most megtudtuk, hogy aki nem libsi, az neveletlen... LOL.

2015. ápr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán sikerült értelmezned, amit írok, de ha már itt tartunk, akkor van abban is igazság, amit írtál. Aki beleszól másnak az életébe az neveletlen. Egész pontosan nevelt, csak nem megfelelően.
2015. ápr. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!