Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bejelöltök valakit facebook...

Ha bejelöltök valakit facebook-on és nem jelöl vissza meddig vártok amíg visszavonjátok a jelölést?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert észrevettem hogy egyes emberek nem veszik a lapot, és nem vonják vissza a jelölést. Nyilván nem mindenki használja naponta, hetente, de ha hónapok múlva se jelöl vissza valaki nem érthető hogy nem akarom visszajelölni?

És mielőtt megkapom hogy miért hagyomfüggőben a dolgot azért, mert nme akarom megbántani se, de az ismerőseim között se akarom látni mert igazából csak a szűk baráti köröm van csak bejelölve, plusz azok az emberek akivel napi kapcsolatban vagyok.



2019. dec. 20. 19:35
1 2
 1/11 Magic ***** válasza:
93%
Mert elfelejtik, ennyi. Nem vagy olyan fontos, hogy naponta nézegessék, hogy váratok őket vagy elutasítottad a kérésüket....
2019. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

És te miért nem tudod visszajelölni?

Kevesebb lesz tőle a pénzed vagy mii?

2019. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem gondolod, hogy számon tartom, hogy mikor kit jelöltem, visszajelölt-e stb???

Ehhez az én életem rövid.

(Egyébként nem szoktam jelölgetni, most tervezem, mert rengeteg ember van, akit ismerek, de nem jelöltük egymást eddig, pedig vagyunk olyan viszonyban, csak egyikünk sem tartotta fontosnak.)

2019. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2. Mert nem kötelező visszajelölnöm. És ez nem volt válasz a kérdésemre.

#3. Ha nem szoktál jelölgetni a kérdés nem neked szólt.

2019. dec. 20. 19:58
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Én nem jelölök be senkit, de ha mégis, akkor bejelölöm és majd visszajelöl, vagy nem. Simán törölheti is a felkérést, minek a profilját kukkolnom hogy akkor visszavonjam
2019. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként a profilotokat kellene törölni. Azon keresztül figyelnek mindenkit. Próbáld ki!!! Letörlöd és egy kellemes felszabadult érzés jár át!!! Nem figyeled az xy hamis/pózer képeit. Nem lesz kissebbség komplexusod. Ez mind tudomány által bizinyítottak
2019. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem szoktam figyelni , teljesen hidegen hagy ha nem jelölne valaki vissza. Nem értem miért gondolod, hogy ezzel bárkit is megbántanál.
2019. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kaptam egy privát üzenetet hogy mennyire rosszindulatú vagyok. 🙂 Pedig senkit nem bántottam meg. Sőt aki a kérdésre válaszolt annak ment a zöld.

Szerintem nagyon sokan vagyunk akik a Messenger miatt regisztráltunk, vagy csak a szeretteink képei szeretnénk nézegetni, és nem azért hogy like-okat vagy ismerősöket gyűjtsünk akik az életben soha nem kérdeznék meg hogy vagy.

2019. dec. 20. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Kb két hét.

De ha tudom,hogy napi rendszerességgel használja,akkor után,miután látom,hogy online volt (pl.posztolt valamit).

De volt olyan is,hogy megkérdeztem,miért nem jelöl vissza,tisutáztuk a félreértést,és ismerősök lettünk.

2019. dec. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem szoktam visszavonni, mert vagy el is felejtem, hogy x ideje bejelöltem az illetőt és nem jelölt vissza, vagy arra gondolok, hogy visszautasította a kérést.

Feleslegesnek tartom ezért nézegetni a profilját, de ha esetleg mégis azt látnám napok múlva, hogy függőben hagyta a jelölést, akkor sem biztos, hogy visszavonnám, mert számomra ez azt jelenti, hogy még nem látta vagy elfelejtette, stb. Ha nem fogadja el, az egyértelmű, hogy nem szeretne Facebookon az ismerősöm lenni.


De amúgy szerintem ha valaki kérése hónapok óta függőben van, azt nyugodtan törölheted, valószínűleg észre sem fogja venni :D

2019. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!