Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti nem érzitek megalázónak,...

Ti nem érzitek megalázónak, ha bejelöltök olyan valakit a fb-on, akit tényleg ismertek, de ő nem igazol vissza?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedési szándékkal.
2018. aug. 11. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért érezném?
2018. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Még az sem biztos, hogy egyáltalán látja a jelölésed.


Főleg akkor nem ha fel van törve az oldala, és folyamatosan figyelve van a fiókja a társa által. Aki törölget bőszen...

2018. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
*Aki törölget bőszen.A másik illető tudta és hozzájárulása nélkül.
2018. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
2# azert erre eleg kicsi az esely. Megalazonak nem mondanam, de sertonek igen.
2018. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert az életem nem a facebook körül forog. Ha nem jelöl vissza annak számos oka lehet és a vissza nem jelőlést nem veszem támadásnak.
2018. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó a két kezem kevés hozzá, annyiról tudok.Kapásból.
2018. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Eleve nem jelölök senkit, mert jók a megérzéseim, tehát tudom, úgysem jelölne vissza. Így nem megalázó, mert ha mégis ezt tenném, ő a vissza nem jelöléssel egyértelműen jelezné a NEM-leges szándékát, ami így korrekt.
2018. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem megalázó, de tény, hogy rosszul esik.


Például mikor a szomszéd másodjára sem igazol vissza. Vagy rokonnál látom, hogy mindenki ismerőse, de engem nem igazol vissza.


Vagy voltam egyetemi táborban. Ott összehaverkodott velem egy gyerek, ő kereste a társaságom, jól elütöttük az időt. Mondta hogy jelöljem majd be. Bejelöltem azóta se igazolt vissza, bezzeg mindenki mást igen.

2018. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Minek jelölgeted a szomszédot fatal?? En se igazolnálak vissza.
2018. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt, de nem érezném megalázónak. Csak egy esetben tudom ezt elképzelni: azért nem jelöl vissza, mert nem vagyunk annyira közeli ismerősök, hogy napi szinten látni akarná a bejegyzéseimet a Facebookon, elég neki az, ha havi 1x összefutunk az utcán és váltunk 3 mondatot. De ilyen esetben 1. alapból nem jelölném be. 2. ha meg mégis, akkor semmi okom nem lenne rá, hogy megsértődjek, hogy nem jelöl vissza, hiszen nem is vagyunk olyan viszonyban.
2018. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!