Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kreatív versenyek fiatalabb...

Kreatív versenyek fiatalabb korosztálynak?

Figyelt kérdés
Kb 15-18 évesekre gondolok, kreatív alatt pedig leginkább film/animáció illetve videojáték készítés versenyt és sima rajzversenyt értek. Az évnek mindjárt vége szóval a 2020-as versenyek érdekelnek. Ja és lehetnek csoportos vagy egyéni versenyek is.

2019. dec. 21. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Animációt passzolom. Ha angolul is jó, akkor rajzversenyt én DeviantArton a Contest-Office nevű csoporton keresztül szoktam nézegetni. Rajznyereményestől pénzdíjas versenyekig minden szokott ott lenni.


Videójátéknál meg ott vannak a game jam-ek. Budapesten is szokott lenni, legalábbis januárban volt, nem tudom hogy jövőévben is megtartják-e.


A Ludum Dare egy elég nagy nevű jam, évente pár alkalommal szokott lenni, 48 óra alatt kell játékot varázsolnod egyedül vagy csapatban. Ha több időt akarsz rászánni vagy olyan kell, ami állandóan fut, akkor meg a WeeklyGameJam-et ajánlom.

2019. dec. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pardon, elnézést, nem figyeltem, hogy kifejezetten fiatalokat célzó versenyeket keresel. Bár amiket felsoroltam, azoknak nincs korbesorolása, de nem is kifejezetten fiataloknak szól, így gyerekektől kezdve az öreg motorosokig bárkit találni a nevezők közöt.
2019. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!