Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatalabb korosztálynak...

Fiatalabb korosztálynak milyen stílusu karórát ajánlotok?

Figyelt kérdés
16/F

2018. dec. 2. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Orient márka.

Japán, minőségi cég!


A legjobb a MAKO és a RAY DIVER tipusok! [link]



A Denielwelington meg egy FOS!!!!

2018. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lorus, Casio, Citizen, Seiko márkák. És inkább a sportos karórákat ajánlanám.


Példa egy olcsóbb kategóriából:

[link]


Egy valamivel drágább kategóriából:

[link]


ÉS mégdrágább kategória:

[link]

2018. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Stílusfüggő, de a fent említett márkák között csak megtalálja az illető a kedvére valót. Én a katonai, búvár, túrázó stílust szeretem. Mint pl. a Vostok, csak az nem teljesen az 50.000 ( +/- ) Ft-os kategória.


Nekem pl. ilyen órám van, Timex T2P141. Alapvetően megvagyok vele elégedve, de már 1x kellett szíjat cserélni, és a mutatók sem a legpontosabbak. Nem emlékszem már hány éves, 4 talán? Viszont 35.000 Ft-ért jó vétel volt anno.


Viszont most tervezek venni egy komolyabb órát, csak össze kell rakni rá a pénzt.

2018. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen stílusúak tetszenek és hogy milyen stílusod van. De én bátran tudom ajánlani a búvár illetve Katonai / Pilóta órákat.
2018. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint azt elottem tobben is irtak, stilusfuggo, en annyit javasolnek, hogy ezeket a divatorakat, mint pl. Paul Valentine, DW, keruld el, mert egyreszrol 1-2 ev mulva kimegy a divatbol, masreszt ebben az arban sokkal minosegibb orakat lehet venni!:)
2019. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!