Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy az elado...

Miert van az, hogy az elado nem valaszolt nehany kerdesre?

Figyelt kérdés
Szoval vettem egy maganszemelytol par dolgot a neten es valami fura volt. Az aru rendben megerkezett es minden klappolt de: kerdeztem par dolgot az aruval kapcsolatban ami kicsit mellekes volt (konkretat nem akarok irni de ilyenekre kell gondolni kb: mennyi ideig tartott becsomagolni? Vagy mitol volt ennyire szep allapotu?). Ugye ezek nem konkret a termekre vonatkozo kerdesek, de nekem abban a helyzetben kellett volna a valasz. Es az egyik esetnel konkretan nem valaszolt arra az uzenetre ami csak errol szolt a masik esetben meg... Hat irt valaszt de csak konkretan a kerdesemre nem tert ki. Ez ilyenkor miert van? Miert lehet az, ha valaki konkretan direkt nem valaszol meg xy kerdest? Es most a szitutol elvonatkoztatva is kerdem. Kerlek titeket, h a trollkodast mellozzuk!
2019. dec. 21. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak örült hogy el tudott adni valamit és átsiklott a kérdés felett.
2019. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Háát nekem először az jutott eszembe mi van akkor ha nem minden email-ről tud? Úgy értve mi van ha a tudtán kívűl valaki kontárkodik a levelező vagy a piac tér üzenetei között.


A másik ami eszembe jutott, hogy lehet hogy van bőven vevő akiket ki kell szolgálnia és így nem tud mindig válaszolni.


Nem hinném hogy egy igényesen elkészített és igényesen becsomagolt termék készítője flegmasagbol ne válaszolna.

Valami oka van, lehet nem is tud a levélről.

2019. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy szakmai titkot nem szeretne elárulni.
2019. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem azért, de ezek elég idióta kérdések. Nem tök mindegy, mennyi ideig tartott becsomagolni? Nem csodálom, hogy nem válaszolt ezekre.
2019. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnalom, h az intelligenciad csak a kotekedesig es masoknak valo beszolasig terjed, de olvasni mar nem tanultal meg. Igazan sajnalom.
2019. dec. 22. 00:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg únta a kérdéseidet, remélte hogy megunod zaklatni..
2019. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gy gondolta, nemkell kontaktolnia veled eladás után. Inkább annak örülj, hogy konkrétan üzletelés alatt válaszolt, mert sokan nem tesznek így.

Egyébként lehet, én is lestem volna, hogy milyen kérdések ezek.. :D

2019. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem indokoltad a kérdést.

Ha ugy kerdeznél mennyi ideig tartott becsomagolni tartos e a csomagolas kibir e szàllitast miegyéb mert mondjuk ajandekba lenne vagy igy adnàd màsnak tovabb vagy barmilyen indok akkor ertené hogy miert kerdezel ilyeneket

2019. dec. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De bazneg oda van irva, h nem ezeket kerdeztem, ezek csak peldak. Hat ne legyetek mar hulyek
2019. dec. 22. 13:44
 10/11 anonim ***** válasza:

De bakker vonatkoztass el.

Tök mindegy mit kerdeztel amiket irtunk vonatkoztathato mas hülye kerdesekre is ugyanugy.

2019. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!