Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tudok menni?

Hova tudok menni?

Figyelt kérdés
Anyámmal hatalmas vitaim vannak 2 napja, mindenért üvölt velem, mikor ki nyalom a seggét, lelkileg terror an tart 26 éves létemre! Sajnos albérletbe csak jövő évtol tudnék menni akkor végzem a sulival. Hatalmas cirkuszt csinált én nem hagytam magam erre azzal fenyegetőzik rendőrt hív rám mert nem fog el viselni az ünnepek alatt.A párommal szakítottam sajnos szinte már együtt laktunk ott is csak be szologatott neki és nekem is mikor már szinte együtt éltünk, mert keveset lát akkor az volt a baja, nem hogy inkább őrült volna neki, hogy meg szabadul tőlem ezt sem értem, akkori párom sem értette és miatta nagyon meg romlott a viszonyunk sajnos szét is mentünk.
2019. dec. 23. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátnőidhez esetleg?
2019. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!