Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amelyik gyorsétteremben egy...

Amelyik gyorsétteremben egy roma sem dolgozik ott a főnök nem bírja a romákat?

Figyelt kérdés

Vannak olyan helyek ahol csak romák a pultosok a konyhán is mind azok. És van olyan hely is ahol meg egy barna börű sincsen.

Mi pont ilyenek vagyunk. És én roma vagyok, feher boru, nem vagyok cigányos de szerintem a fonok nem is tudja hogy roma vagyok, a munkatarsaim is allandoan cigányoznak fogalmuk sincs hogy cigany vagyok.

Elegge zavar ez a dolog.


2019. dec. 23. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Akkor érdemes átmenni arra a helyre, ahol mindenki az.
2019. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti, h a pizza king. Ott mindenki cigány
2019. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan helyet sem láttam még, ahol csak és kizárólag romák dolgoznának. És nem, nem feltétlenül utálja őket a főnök, csak épp így jött ki. Nem kajáldában dolgozom, hanem más jellegű helyen, de pl. nálunk 2-3 éve egy roma sem volt, most pedig 3 is van.
2019. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék olyan helyre menni ahol mindenki az viszont zavar hogy lehet hogy a főnök utálja a romákat
2019. dec. 23. 20:05
 5/10 A kérdező kommentje:

Nézz szét bevasarló helyeken az etkezdekben, az osszes pultos roma

De lehet hogy csak erre felé

2019. dec. 23. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Előttem meg úgy szokták szidni a cigányokat, hogy rajtam látszik is, nagyon halványan barna a bőröm és alig van bennem roma vér. Igazából én kivívtam azt a tiszteletet a legtöbb embernél, hogy engem nem tartanak romának. Amúgy a munkatársaidnak mondd meg, hogy ez téged zavar és kész, ennyi.
2019. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, most akkor te roma vagy vagy nem?
2019. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jelentkezett megfelelő roma az adott munkára, azért nem dolgozik rajtad kívül ott egy roma származású ember sem. Amúgy szard le a főnököd, ha nem rossz a fizetés és nem rossz a hangulat, akkor nem érdemes felmondani
2019. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rossz a hangulat es a fonok is rossz minden rossz de a muszaj nagy ur
2019. dec. 24. 15:13
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok. Van bennem roma vér, ami nagyon kevés. De mint mondtam, engem a legtöbb helyen nem néznek romának, mert én normálisan viselkedek. Ennyi.
2019. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!