Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig szabad menni valaki után?

Meddig szabad menni valaki után?

Figyelt kérdés
Hol kell meghúzni a határt és hagyni valakit a fenébe? Mikor tanácsosabb elengedni?
2019. dec. 23. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még a legelején. Ezt hívják tartásnak!
2019. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Mit mondott?Hogy hagyd a francba?

Ilyenkor menj k.rvázni!(én is azt szoktam)

2019. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2 üzenetedre, közeledésedre bunkón, elutasítóan válaszol, utána már hagyd, ne keresd.

Jól írja az első: legyen benned tartás!

2019. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gublug ***** válasza:

Az ember addig csinal vmt amig

- meg nem unja

- fel nem adja

- meg nem erti h mit akar a szituacio tanitani neki.


Az elet leckek sorozata. Mint az iskola. A velunk szembe jovo helyzetek tanitanak. Egy bizonyos helyzetet annyiszor kapjuk az arcunkba amig meg nem tanuljuk. S akkor jon a kovetkezo lecke.


En azt tanacsolom: legy onmagad, es a magad tempoja szerint haladj.

Ha menni akarsz a lany utan, menj.

Ha nem, akkor ne.

2019. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lány vagyok és Ő is lány. Elküldött, hogy hagyjam, mert elege van, unja. (Egyébként leszbikus, én meg... csak úgy vagyok a nagyvilágba)


Természetesen én nem szeretném, ha ennyi lenne és mennénk a kukába, de ő mégis kitart emellett, úgy tűnik. Nem tudom, hogy csak kitartónak kell lennem és elérhetem (hiszen elvileg ő is többet akart...) vagy hagyni kell elmenni.

2019. dec. 23. 22:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Hagyni kell menni!
2019. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gublug ***** válasza:

Ha azt mondta unja, akkor meggondolta magat es mar nem erdekes neki a sztori. Sajnalom.

Sertve erezheted magad, de jobb hagyni ezt a dolgot, hiszen ez barkivel elofordulhat. Nem nagy dolog. Emberek osszejonnek, elvalnak.

Ha akar vmt majd, akkor ujra megkeres teged.

2019. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod!!! Tudom, hogy nehéz, de ne alázd meg magad! Bánni fogod, ha megteszed. Kitartást!
2019. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A lányok szokták ilyen lélektelenül szívatni a pasasokat.

Most a fagyi visszanyalt.

Legalább megtudtad, hogy mit éreztek azok a kedves fiúk akiket te pont ugyanígy lekoptattál az eddigi életed során....

2019. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát hónapokon át szórakoztatta magát, hok elzavart, hol meg mint akit érdeklek... szóval nem tudom, hogy bánom-e igazán. Jelenleg össze vagyok zavarodva.
2019. dec. 23. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!