Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem túl attraktív lányok...

Nem túl attraktív lányok ugyanúgy 99+ likeot szereznek, mint a vonzó képekkel rendelkezők?

Figyelt kérdés

Kérdés előzménye:

Én nem vagyok lány. Csináltam poénból egy női fiókot Tinderre, amire kiraktam két képet amit magamról csináltam, mikor volt rajtam enyhe smink, és paróka, viszont elindult felmenni a számláló, eléggé gyorsan, amíg 99+-ig jutott.

Ugyanez megtörténik az olyan lányokkal, akik nem túl előnyös képekkel rendelkeznek?



2019. dec. 24. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
A lényeg kimaradt a kérdésből: Tinderen.
2019. dec. 24. 19:01
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hogy neked mennyi időd van :D nem cserélünk?
2019. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy nem túl attraktív lány feljavítja a képeit a képszerkesztővel, mindjárt attraktív lesz
2019. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Tinderről nem tudok nyilatkozni, de Fecabookon nagyon sokszor látom, hogy kimondottan rosszul sikerült kép, vagy fogyatékos baba láttán (nyilvánosra téve) ötször annyi lájkot kap a a fotó, mint egy átlagos, vagy szép baba láttán. Facebookon tudat alatt sajnálatból is "tetszikelnek" képet. Sokszor háromszor-négyszer annyit, mint egy valóban jól sikerült képnél. Nem kell ebbe belemagyarázni semmit. A jóérzésű emberek lájkolgatnak többnyire.
2019. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
A tinderező srácok 95%-a mindenkit jobbra húz akinek lyuk van a lába közt, vagy legalább lányként van feltüntetve. Mindegy hogy csinos vagy nem. Fiúként mondom.
2019. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
A nem túl attraktív lányok többségének több esze van annál, minthogy húspiacon árulja magát kiéhezett kanoknak és aztán egyéjszakás numerák után ide jöjjön a gyakra sírni, hogy mit csináljon a nem tervezett babával.
2019. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szép, semmi különleges nincs bennem, ma csináltam egy új profilt, már 15 perc alatt 99+ volt, pedig vidéken tartózkodom jelenleg és a bemutatkozásban sincs semmi

Szóval igen, minden lány sok likeot kap

2019. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!