Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hamarosan vége a nyárnak,...

Hamarosan vége a nyárnak, egyre korábban fog sötétedni, fokozatosan egyre hűvösebb lesz. Rátok milyen hatással van az ősz? Jobban/rosszabbul/ugyanúgy szoktátok érezni ilyenkor magatokat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A szép napos és nem ótvar meleg ősz a kedvenc évszakom, amikor a színes falevelek hullanak.
2019. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Kedvencem, imádom az őszt. A hangulatom minden évszakban váltakozik össze vissza, szóval nem ettől függ :D
2019. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem az ősz a kedvenc évszakom. Örülök, hogy kicsit hűvösebb az idő. Kicsit szomorú vagyok, hogy korán sötétedik, és a napnak sincs már ereje, és gyászolom a sok szép csodás nyári emlékemet. De az ősz nekem mindig megnyugvást hoz. Ahogy a természet pihenőre vonul a gyönyörű színpompájával, az számomra semmihez sem fogható.
2019. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Az összes évszakot imádom. A változatosságot, mindnek megvan a maga hangulata.
2019. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Sokkal jobban. Alig várom már hűvösebb legyen, és korábban sötétedjen. Utálom a nyarat.
2019. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Az ősz a legnyomasztóbb számomra.

Utálom, az elmúlás évszakja, még messze a tavasz és egyre rövidebbek a nappalok.

Télen elvagyok. Nyáron is, mert habár nem szeretem a meleget, hála Istennek nem az egész évszak elviselhetetlen plusz már lassan mindenhol van klíma (most is a 26 fokos lakásból írok).


Az őszt rühellem.

Azért azt várom, hogy reggel hűvös (sőt, már-már hideg) jöjjön be, hétvégén lemehessek délben is futni, ha akkor jön rám és délután nyitva tudjam tartani az ablakot.

2019. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szeretném a nyarat, de a szervezetem egyszerűen nem bírja, sokszor egyszerűen rosszul vagyok. Jobban fog esni a 20-25 fok.
2019. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ősz hangulatát, és jól esik mindig ilyenkor a lehűlés, a halloweeni időszakról már nem is beszélve :D Ugyanakkor sajnálom a hosszú nappalok hiányát, és az is elszomorít, hogy minden nyári tervemre ami idén nem jött össze (tehát kábé az összes), most egy teljes évet kell várnom, hogy megvalósíthassam őket.
2019. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A kedvenc évszakom az ősz, én minden évben várom. Imádom a napos őszt is, de mégjobban a borongós, ködös, gyönyörű avaros őszt, nekem megnyugtató, meghitt, ilyenkor kellemesen lelassul az élet.
2019. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Rosszabul, egyre szarabb lesz minden. Nekem nyàron könnyebb az élet.
2019. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!