Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » USA vs. Ny-Európa?

USA vs. Ny-Európa?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ilyen formában helytelen földrajzilag az,hogy ny Európa de ezekre az országokra gondolok:Ausztria,Németország,Svájc,Franciaország,Nagy-Brittania,Hollandia,Dánia,Norvégia,Svédország.


Az a kérdesem,hogy ti hova költöznétek ki szívesebben(trhát USA vs.ezek az európai országok)

Mi az ami szimpatikus(külön-külön),mi az ami nem

Más vélemények is jöhetnek,kíváncsi vagyok:)


:)



2019. dec. 25. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Mivel az itteni emberek természete nekem nagyon nem szimpatikus, ezért lehetőleg minél messzebb.
2019. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*Britannia
2019. dec. 25. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem az USA egészségügyi rendszere nagyon nem tetszik. Oda akkor tudnék menni, ha valami híresebb kutató lennek, és biztos helyem lenne, mert amúgy zöld kártyát kapni se valami könnyű dolog. De! Ha sok pénzem lenne, akkor szívesen mennék, mert viszonylag szabadelvű ország, ahol aki fizet, elit felsőoktatást és nagyon menő (méregdraga) egészségügyi ellatast kap.

A ny-europai orszagok most tele vannak menekültekkel, valahogy egyikbe sem vágyom. De mondja el az, aki kint él, hogy mennyire igaz-e.

2019. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En most Nagy-Britanniaban vagyok, de jovore el akarok innen menni. Valahogy Norvegia vonzonak tunik. Mindig jol ereztem magam ahanyszor voltam.
2019. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 george1113 ***** válasza:
100%
Én Californiába mennék legszivesebben. Azon belül: San Fransisco, Los Angeles. sattle. Hogy miért? Egyszerű, teljesen más ott az élet, és az élet felfogás.
2019. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5ösnek, mi San Franciscoban élünk a ferjemmel, Nemetorszagbol költöztünk ki. Nem mondom, hogy jobb, azt sem hogy rosszabb. Egyszerűen teljesen más. Ott élni és ott turistaskodni is full más. Az E2 vizumot kaptuk meg, de irto nehéz volt az egész procedúra.
2019. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 george1113 ***** válasza:
79%
De gondolom jobb ott!
2019. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Államoktól egy kicsit feljebb, Kanadába
2019. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat-Európai országok közül Belgiumban élnék, egyébként inkább észak fele, ott sok ismerősöm van.
2019. dec. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem ismerem. Volt időszak, amikor az USA szimpi volt, de ma már maradna Ny. Eu.
2019. dec. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!