Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Depresszióra utal, ha nem...

Depresszióra utal, ha nem tudom, hogy mi tenne boldoggá?

Figyelt kérdés
tehát teljesen semlegesnek érzem magam. nem hiszem, hogy tudnék szerelmes lenni, és nem tudom, minek örülnék. anyagi helyzetemmel szerintem nincs probléma, persze ez nem végtelen, de ha tehetném mondjuk jelenleg utazhatnék egyet vagy bármi. Tehát mi az az érzés, ha nem tudod, hogy mi az amitől te magad boldog lennél, vagy lenne kedved hozzá?
2019. dec. 26. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem depresszió kedves, hanem az, hogy jómódodban már annyira nem vágysz semmire, mert bármit megvehetsz, bármit elérhetsz, és ezért nem tudsz örülni semminek. Semmiért sem kell megküzdened, semmire sem kell vágyakoznod, semmire sem kell várnod...

Ha bármiért is meg kellene dolgoznod keményen, tudnál neki örülni.

2019. dec. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán. De ha most jól megszakértik neked, hogy depressziós vagy vagy valamilyen más címkét ragasztanak a bajodra akkor jobban leszel?

Szerintem keress valami olyan célt amitől nem neked lesz jobb hanem másoknak. (valamilyen önkéntes munka) Ha látod, hogy van értelme annak amit teszel kevésbé fogod maga céltalannak/boldogtalannak érezni.


#1 Neked is boldog karácsonyt :) Nem tudom miért kell a kérdezőbe beleállni, mert anyagilag elégedett az életével. Pont a szerelmes példája mutatja, hogy a pénzzel nem megvehető dolgokra se vágyik.

2019. dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%
Az első válaszolóhoz társulok!
2020. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

De tetszik a 2-eske válasza is, ezzel a "jól megszakértenek" igaza van.

Semmi sem fog változni, akár mit is mondunk, amennyiben a kérdező hozzá állása a dolgokhoz. az élethez nem változik.


Célok kellenek, felemelni a popót, és keményen megdolgozni a célokért, legyen az akár egy hegymászás, vagy a nagyiék pincéjének a kitakarítása, bármi... és amikor "Megcsináltaaaaaam!" kiálthajta, akkor lesz boldog!

2020. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!