Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a boldogság? Téged mi tesz...

Mi a boldogság? Téged mi tesz valóban boldoggá?

Figyelt kérdés
Ma azt boncolgattuķ, hogy az emberek többsége nem képes elkülöníteni az örömöt, a boldogságtól. Neked mi okoz örömöt, és mitől vagy boldog? El tudod választani a kettőt? Egyáltalán el lehet?

2019. dec. 11. 20:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Engem az tett boldoggá mikor szombaton elkülték Manuelt az X-Faktorból mivel kiesett, és az is hogy azután ByeAlex milyen depressziós hangulatot vágott oda a színpadra xD.
2019. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Engem bármi fel tud dobni. Könnyen lehwge örömet szerezni nekem. Akár egy sziával.


Van étel, van víz, vannak ruháim, vannak barátaim, ha valaki beszól, nem érdekel.

Boldog vagyok.

2019. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha letojok mindent, akkor olyankor többnyire elégedett vagyok, és nem érzem, hogy hiányt szenvednék bármiben is, ugyanis lecarom. :) :) Amikor kiegyensúlyozott minden, és békésen csónakázok/hajókázok/vitorlázok az "élet tengerén":)
2019. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Amikor éppen nem zavar engem senki , és semmi, és én se zavarok mást, és tehát békén vagyok hagyva, és éppen nem kell törődnöm akkor adott pillanatban a Világ dolgaival.
2019. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!