Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen programokat csináljak...

Milyen programokat csináljak egy 4-5 órás buszúton?

Figyelt kérdés

Viszek egy könyvet, olvasok, játszok a telefonon, ha van Free Wifi.

Ezen kívül mit szokás ilyenkor csinálni?

Eddigi útjaimon beszélgettem emberekkel, amint nyílt rá alkalom, csak az vonaton volt, 8 fős kabinokban.

Buszon is le lehet ülni egy másik hölgy/férfi mellé és ismerkedni/beszélgetni vele az út időtartama alatt?


2019. dec. 26. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
KB ennyit szokás csinálni. 3 órás repülőúton én még filmet szoktam nézni a telefonomon. Az foglal le a legjobban. Van hogy elalszok.
2019. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:

Miért ne lehetne, persze hogy lehet. Beszélgess, nézelődj és jól fog telni az idő.


(Programnak nem nevezném, az mást jelent, inkább csak elfoglaltság.)

2019. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A filmet és a beszélgetést is össze lehet kötni, ha olyan hölgyről van szó, köszi #1
2019. dec. 26. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Bárki mellé le lehet ülni, de azért ha 5-en vagytok a buszon, furán fogja érezni magát, akit kiszemeltél magadnak. :)

Egyébként ennyi szerintem pont elég. Én nem vagyok tömegközlekedési eszközön társalgós. Általában hasznos én időnek fogom fel azt a pár óra utat, amit vonattal teszek meg. Viszem a könyvem és a gondolataim. Nem szeretem, ha más beledumál, pedig esküszöm nem vagyok antiszoc. :) Ennek ellenére persze próbálkozni lehet, de ha érzed, hogy neki ez most nem oké, akkor engedd el.

2019. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!