Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van saját idézetetek amit ti...

Van saját idézetetek amit ti találtatok ki? Ha nincs akkor mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 19:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Valóban nem èn találtam ki Először ezt. De az èn csakádomra ez nagyon igaz. Anyám 45 éves koráig élt, az ő anyja 40, nagyapàm 48 éves koràig élt. Azért 40 felett nagyon megviseli az embert az èlet, ezt jól megfigyeltem. Bátyàm is 42 éves, bizony látszik rajta, hogy nem fiatal már. Èn most 33 vagyok, előre fèlek a 40-től, de túl kell azon is esni (remélem azt legalàbb megèlem még).
2019. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Na tessék, nem ő találta ki. Hanem használja, amivel nincs baj. 100 évvel ezelőtti forrást, te hülye vagy? Ha ezt 20 évvel ezelőtt mondta, egy ember akkor hogyan találjak 100 évvel ezelőtti forrást? Ha Orbán valamelyik hazugságát idézem, az nem valid mert csak 10 éves nem 100? Gondolkodj már! MIndenki ismeri ezt az idézetet.
2019. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te gondolkodj el azon, hogy miért tartod képtelenségnek azt, hogy egy ismert idézetnek egy ide névtelenül válaszoló ember legyen a kitalálója. Azért mert ismered és mások is ismerik? Ééés???
2019. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
“A szerelmesek sohasem boldogultak de a szerelmek sohasem múltak„
2019. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
#23 Egy olyan idézetnek amit egy angol nyelvről fordított idézetes könyvben olvastam 20 évvel ezelőtt? Kérlek, mesélj még.
2019. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
14%
Ja, ha 20 évvel ezelőtt angolról fordították, akkor kizárt. Mitől is? Laca nem élhetett 20 éve, nem beszélhetett angolul, nem lehetett egy ilyen egetverő gondolata ami aztán elterjedt mindenfelé? Jóvan. Legyek ma is én a hülye. Inkább mint hogy ilyen beszűkült világképpel rendelkezzek bármikor. Nem mondhatott egy szöveget az sem akiről azt sem tudod kicsoda, mert te már olvastad valahol, meg másoktól is hallottad, de egyébként fingod nincs ki mondta és mikor.
2019. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Hát, abba a könyvbe angol anyanyelvű íróktól és híres emberektől idéztek. Továbbá Laca is beismerte, hogy nem ő találta ki. Nem beszűkült vagyok,csak nem vagyok ostoba. Nem úgy, mint te. Boldog Új Évet.
2019. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem igazán vágod mit jelent az elméleti levezetés. Azt sem tudod ki írta, mikor írta, de ha egy tök ismeretlen azt mondaná hogy az övé, akkor arra azt mondod nem lehet. És nem érted mi a baj ezzel. Szomorú, és sajnos ezen az új év már nem segít.
2019. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

“Ebben a korban pajtás az az egészség ha minden nap máshol fáj, nem úgy hogy ma pesten holnap kókházán hanem hogy különböző területen. Ha kicsit fáj az nem gond, ez a jele annak hogy élsz. Ha egy reggel úgy ébredsz mondják, hogy nem fáj sehol halott vagy!„

(Hadházi László 2019 a humor kabaré visszatér Hadházi László önálló estje "ötven éves lettem")

2020. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Kópházán*
2020. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!