Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van saját idézetetek amit ti...

Van saját idézetetek amit ti találtatok ki? Ha nincs akkor mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 19:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ez a " mirőlszól " nevezetű ember nagyon suta :D Nem veszi észre hogy nevetséges amit csinál ?
2020. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Jó, szerintem is nevetséges érveket hozni érvtelen megnyilvànulasokra, de a végletekig hiszek az emberekben, olyannyira, hogy a lehetetlen is megpróbalom. Elhiszem, hogy ez valaki számára nagyon nevetséges, számomra azonban tragikus felismerni azt a tényt, hogy vannak akik azt gondoljak egy idézet akkortól létezik, amikortól ők először találkoztak vele, és attól származik akitől először hallották. Tényleg annyira érzékenyen érint, hogy nem tudom szó nélkül ebben a tudatállapotban hagyni az embert, aki ezt gondolja. Nevess rajta ha így érzel. Ez egy ilyen kérdezős oldal egyebként, tehát ha rólam lenne kerdésed, annak nem a válaszoknál van a helye. Ha meg véleményed lenne, azt nem ártana alátámasztani valamivel, máskülönben amit csinálsz, azt szardobálasnak nevezik. Az is egy szint, bocs, de én kihagyom.
2020. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Na és ki gondolta ezt, hogy ez az idézet akkortól létezik, amikor először találkoztunk vele? Én írtam, hogy egy régi idézetes könyvben olvastam, és ezer helyen hallottam már nem csak magyarul, de angolul is. A párom ír, most kérdeztem tőle, ő is ismeri. Kizárt, hogy a Laca találta ki, amit be is ismert.


Az a szomorú, hogy egy felnőtt ember annyira hisz a mesékben és az emberekben, hogy vakon a pártját fogja valakinek, aki állított valamit, még azután is, hogy az illető elismeri, hogy valóban nem ő találta ki.

2020. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Belátom, tényleg vannak reménytelen emberek.
2020. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!