Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki segítene? (bővebben lent)

Valaki segítene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy annyira vágyom egy társra, hogy mindig van valaki aki miatt szenvedek. Aki nekem kell de én neki nem és ilyenkor mindig rá gondolok, álmodozom stb...

Szóval ez viszont eléggé rányomja az életemre a bélyeget és szeretnék célokat kitűzni és azokra koncentrálni és haladni az életemben és ezt a szerelem dolgot szeretném teljesen elengedni és egyántalán nem koncentrálni rá.


Ez így fejbe megvan de mégse tudom kivitelezni. Mit csináljak, hogy ne folyton a gondolati álomvilágomba éljek ahol mindig csak egy bizonyos személy a fontos?


Remélem értitek amit leírtam


2019. dec. 28. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tereld el a gondolataid, szándékosan gondolj valami másra.
2019. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Fedezd fel magadban, hogy az élet melyik területe érdekel, és arra koncentrálva kezd el vele foglalkozni, tanulni. Mondjuk érdekel a társadalomtudomány, akkor olvass, írj, kísérletezz olyan dolgokkal, ami erre a területre vonatkozik.
2019. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
A magad lekötésén túl az sem árt, ha megpróbálsz úgy társat keresni, hogy nem "görcsölsz rá"! Pontosan ebben a cipőben jártam, mint most te, - tehát nagyon is jól tudom, hogy miről írok! Amikor adtam egy kicsit magamra és felvettem azt a stílust, hogy nem erőltetem látványosan ezt a törekvést, szinte azonnal "az ölembe hullott" egy nő, akivel azóta össze is házasodtam és éljük az életünket. Azt a vonalat már most jó, ha elfelejted, hogy a számodra ideális, hibátlan társat keresed, - mert ilyen nincs. Többre jutsz, ha "a legjobb rossz" kategóriára mész rá, - egy olyan embert érdemes keresned, akit a leginkább tudsz beleilleszteni a saját elképzelésedbe, esetleg úgy véled, hogy tudsz egy minimálisat formálni az egyéniségén ahhoz, hogy jobban működjön a kapcsolatod vele. Azt viszont nem árt, ha szem előtt tartod, hogy abban az emberben sem fogod sokáig örömödet lelni, aki következetesen feladja a saját egyéniségét csak azért, hogy veled lehessen! Nehéz dió, de nem feltörhetetlen ez az egész. A személyes találkozásokkal előrébb jutsz, hamarabb érsz célt, mint a személytelen, virtuális "kapcsolatok" ápolásával. Aki feltűnően halogatja azt az alkalmat, amikor személyesen megismerhetne, az svindlizik, - azaz kuka, - ne tölts vele szükségtelen időt! Én egy tanfolyamon ismertem meg a későbbi feleségemet és maguktól alakultak a dolgok, - semmi mesterkedés nem kellett ahhoz, hogy egymásra találjunk, - mindössze kerítettünk és beáldoztunk annyi időt egymásra, amennyit elégségesnek véltünk a folytatáshoz, viszont nem akaszkodtunk egymásra úgy, hogy a másiknak az kellemetlen lett volna.
2019. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment mindenkinek a zöld kéz! :)
2019. dec. 28. 14:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!